Sosyal Medya:

EuroBasket Türkiye

Uluslararası Altyapı Kulüpleri Şampiyonası’na Katılacak Kulüpler Netleşiyor

EuroBasket Türkiye, 2019 yazında da hem kulüplere hem de sporculara uluslararası kamplara katılarak farklı deneyimler yaşama imkanı sunuyor. 

26 yıldır aralıksız olarak çalışmalarını sürdüren EuroBasket şirketi bu alanda sahip olduğu uluslararası deneyim ile dikkat çekiyor. 2019 yazında da birçok etkinlik gerçekleştirecek olan EuroBasket Türkiye ofisi çalışmalarını sürdürüyor.

EuroBasket Türkiye ekibi tarafından yapılan açıklamaya göre; 2019 Uluslararası kamp & turnuvaları için; 9. yılında başvurular ve uçak biletleri alımı devam ediyor. Barcelona’da üç farklı dönemde gerçekleştirilecek olan Uluslararası Altyapı Kulüpleri Şampiyonası için başvurular devam ediyor. Şu an için Beylerbeyi Basketbol, Ekare Basketbol, Parlayan Yıldızlar, Starların Doğuşu, Basketbolun Yıldızları ve Black Wings hem kamp hem turnuvada yer alacak olan kulüpler olarak dikkat çekiyor.

DETAYLI BİLGİ VE İLETİŞİM

TEL: 0533 583 30 30

SOSYAL MEDYA HESAPLAR VE İNTERNET SİTESİ

www.youtube.com/eurobasketturkey
www.facebook.com/eurobasketturkiye
instagram.com/eurobasket_turkey
www.twitter.com/eurobasket_tr
www.eurobasketturkey.com

blank

 

 

9 ncu yılında yeniden…BARCELONA ‘19Uluslararası Basketbol Turnuva & Kampları..🏀 EUROBASKET TÜRKİYE📞 05335833030.🔴 https://www.youtube.com/eurobasketturkey🔵 http://www.facebook.com/eurobasketturkiye📺 http://instagram.com/eurobasket_turkey📨 http://www.twitter.com/eurobasket_tr✅Resmi Websitesi: https://www.eurobasketturkey.com.#eurobasketturkey #barselona #italya #ispanya #basketbol #kamp #turnuva #turkeyhome #yurtdışıkamp #avrupa Starların Doğuşu @parlayanyildizlar Beşiktaş Çekmeköy-Sancaktepe Voleybol & Basketbol Okulu @ekarebasketbol @basketbolunyildizlari Beylerbeyi Basketbol

Eurobasket Turkey paylaştı: 19 Aralık 2018 Çarşamba

Diğer Haberler > EuroBasket Türkiye