Connect with us

EuroBasket Türkiye Deneyimli Kadrosuyla 2019 Yazına Hazırlanıyor

Tüm sporcular için iyi bir kamp dönemi geçirmek geride kalan sezonun yorgunluğunu atmak ve yaklaşan sezona hazır olmak adına çok önemlidir.

Özellikle yurt dışında yapılan kamp organizasyonlarında hem sporcuların hem de kulüplerin memnun kalmasını sağlamak kolay bir iş olmayacaktır. Organizasyon ekibinin sahip olduğu deneyim her şeyin yolunda gitmesi için önemli bir unsur olarak göze çarpmaktadır. 26 yıldır aralıksız olarak çalışmalarını sürdüren EuroBasket şirketi bu alanda sahip olduğu uluslararası deneyim ile dikkat çekiyor. Yaklaşık olarak 30 kişiden oluşan ve başında Guiseppe Zucconi’nin yer aldığı EuroBasket ekibi kaliteli organizasyon şeması ile öne çıkıyor.

2019 YAZ DÖNEMİ HAZIRLIKLARI BAŞLADI

EuroBasket Türkiye Tanıtım ofisinin başında ise Emre Tural bulunuyor. Tural gerçekleştirilen organizasyonlarda sürekli olarak takımlarla iletişim halinde olarak doğabilecek aksaklıkların önüne geçmeyi başarıyor. Deneyimli basketbol adamı basketbol ve Avrupa kamplarını en iyi bildikleri iş olarak tanımlıyor.

Tural, EuroBasket organizasyonuyla ilgili olarak “Her turnuvasında yaklaşık 1000 sporcu olan ve yaşayabileceğiniz problemlere çözüm getirmeye istekli ve sizi özel hissettirecek birçok birime sahipler. Takım havaalanına indiği anda sizi karşılayan bir mihmandar, yaşanan sakatlıklarda sizi hastaneye götüren “bir görevli” ve resmi işleri sizin yerinize çözen hatta doğum günü pastanızı dahi sizin için yaptıran bir ekip yapıları var” ifadelerini kullanıyor.

Türkiye’den Avrupa’ya açılan tek organizasyon olarak 9. yılını geride bırakan EuroBasket Türkiye ekibi 2019 dönemi yaz kampları için şimdiden çalışmalarına başladı.

İLETİŞİM

Telefon: 0 533 583 30 30

Instagram: eurobasket_turkey

Facebook: EurobasketTurkiye

İŞTE DENEYİMLİ EUROBASKET EKİBİ

Daha Fazla Haber