Sosyal Medya:

Haberler

İstanbul Showcase 2018’e Ücretsiz Katılma Şansı

2015’ten bu yana Türkiye’de NCAA’in resmi onayıyla Amerikan lise ve kolejlerine yönelik basketbol seçmeleri düzenleyen tek kurum olan UBA International, İstanbul Showcase 2018 öncesinde önemli bir fırsat sunuyor. 

UBA International, ABD hayali kuran genç basketbolculardan birine, seçmelere ücretsiz katılım hakkı tanıyacak. Bu şansı değerlendirmek için yapmanız gerekenler çok basit!

1) UBA International’ı Instagram’da Takip Et!

Bu fırsattan yararlanabilmek için ilk adım kişisel instagram hesabınızla UBA Internatinal instagram hesabını takip etmeniz! Buraya tıklayarak UBA International instagram hesabına ulaşabilirsiniz!

2) Bu Gönderide Üç Arkadaşını Etiketle

İkinci olarak aşağıda bulunan ve buraya tıklayarak da ulaşabileceğiniz gönderinin yorum bölümünde en az üç arkadaşınızı etiketleyin! Etiketleme yaparken mutlaka kendi adınızı ve soyadınızı da yazın… Gönderiye dilediğiniz kadar yorum / etiketleme yapabilirsiniz. Bu kazanma şansınızı artıracaktır.

Gönderiye gitmek için bu linke tıklayınız >> https://www.instagram.com/p/BfqhbObhyGY/

 

3) Showcase Başvuru Formunu Doldur

Son olarak İstanbul Showcase 2018 sayfasından veya buraya tıklayarak da ulaşabileceğiniz Showcase 2018 Başvuru Formu’nu doldurmanız yeterli olacak!

Katılım Tarihleri; Etkinlik 10 Nisan 2018 Salı günü saat 16:00 itibariyle başladı ve 17 Nisan Salı günü 23:59’da sona erecek.

KAZANANIN BELİRLENMESİ VE ÖDÜL

1 of 2
Haberin devamını ← → (ok) tuşlarıyla görüntüleyebilirsiniz

Altyapibasket.com Üyeleri

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler