Sosyal Medya:

Haberler

ABD’nin Kapıları Kız Basketbolculara da Açık

Gerçekleştirdiği çalışmalarla genç sporculara eğitim ve basketbol hayatlarını ABD’de devam ettirme imkanı oluşturan UBA International kız basketbolcuların da burs almalarını sağlıyor.

İşte organizasyon tarafından yapılan açıklama;

2015’ten bu yana Türkiye’de ilk ve tek olarak, NCAA tarafından onaylanmış kolej seçmeleri düzenleyen UBA International, ABD hedefindeki genç kız basketbolcuların da NCAA Division 1’den veya ülkenin diğer seçkin okullarından burs almalarını sağlıyor.

Bugüne kadar birçok sporcunun burs alarak hem basketbol kariyerlerini hem de eğitimlerini ABD’de sürdürmelerini sağlayan UBA International, erkek sporculara sunduğu fırsatları aynı şekilde kız sporculara da sunuyor.

CALIFORNIA’DA DIVISION 1’DA OYNAYAN ÜNİVERSİTE’DE %100 BURS FIRSATI

UBA International’ın özel anlaşmalı olduğu California’da bulunan ve Women NCAA Division 1’da yer alan üniversitede %100 burs almak isteyen kız öğrenciler için açık kontenjanımız da bulunuyor.

14-21 yaş aralığındaki kız sporcularımız konuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki form aracılığıyla bize iletişim bilgilerini bırakabilirler. Yetkili arkadaşlarımız en kısa zamanda temasa geçecektir.

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Altyapibasket.com Üyeleri

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler