YARIŞMA ZAMANI!

Geçmiş yıllarda “Düello” adıyla düzenlediğimiz yarışmayı bu kez “Çok Güzel Hareketler” olarak yeniden düzenliyoruz! 5 farklı kategorideki hareketlerin yarışacağı “Çok Güzel Hareketler”de Altyapibasket.com instagram takipçileri yarışacak ve kazananlar yine instagram takipçilerimizin oylarıyla belli olacak!

Yarışma sadece @altyapibasketcom instagram hesabında düzenlenecektir. Başka bir platformda oylama yapılmayacaktır.


Yarışma; Smaç, Asist, Blok, Crossover ve Son Saniye Basketi olmak üzere beş kategoride düzenlenecektir.


Yarışmaya katılmak isteyenler videolarını Whatsapp, Facebook ve Instagram üzerinden Altyapibasket.com’a gönderebilirler.


Yarışmaya 19 yaş ve altındaki sporcular katılabilirler.


Videolar tarafımıza gönderilirken Ad Soyad, Doğum Tarihi, Telefon, Oynadığı Takım, Ödül için Beden (XL, L, M, S, XS), Ödül için açık adres bilgilerinin gönderilmesi gerekmektedir. Eksik bilgi bildirimi olan videolar yarışmaya kabul edilmeyecektir.


Yarışmaya katılan kişilerin @altyapibasketcom hesabını takip etmeleri gerekmektedir.


Altyapibasket.com yarışmaya katılacak videoları belirlemek konusunda tüm hakları elinde tutar. Belirtilen formata uygun bulmadığı videoları yarışma dahil etmeme hakkına sahiptir.


Altyapibasket.com katılımcılara önceden ilan etmek koşuluyla yarışmayı durdurma, yarışma tarihlerini değiştirme, yarışma ödüllerinde değişiklik yapma veya yarışmayı tamamen iptal etme haklarına sahiptir.


Smaç yarışmasında maç içi görüntü olmak zorunda değildir. Sokakta – Antrenmanda veya Maç Önü Isınmada dahil 3.05 potanın olduğu her alanda Smaç Videosu kabul edilebilir. Yapmanız gereken sadece nizami potaya gerçekleştirilen Smacın Videoya kaydedilmesi ve bize yollanmasıdır.

Yarışmada öncelikle aday videoların toplanma süreci başlayacaktır. 10 Temmuz 2019 Çarşamba gününden itibaren videolar kabul edilmeye ve yarışmaya katılım durumları değerlendirilmeye başlanacaktır.


Altyapibasket.com tüm kategoriler için yeterli video sayısı sağlanmasının ardından oylamanın başlayacağı tarihi ilan edecektir.


Oylama sürecinde aday videolar @altyapibasketcom instagram hesabında story olarak paylaşılarak 24 saat boyunca yine story üzerinden oylamaya açık kalacaktır.


Her kategoride bütün aday videoların gösterimi ve oylamasının ardından Altyapibasket.com ekibi oylama sonuçlarını ve kazananları ilan edecektir.


Yarışmanın beş kategoride toplam beş kazananı olacaktır. Kazanan listesi hem sosyal medya üzerinden hem de altyapibasket.com üzerinden duyurulacaktır.


Yarışmanın kazananlarına birincilik ödülü olarak birbirinden güzel NBA tişörtleri hediye edilecektir. Hediye tişörtler altyapibasket.com tarafından belirlenecektir. Ödüllerin sahiplerine gönderimi ise tişört tedariğini sağlayan firma tarafından gerçekleştirilecektir.


Yarışmacıların kazandıkları ödüllerle ilgili yaşayabileceği olası problemlerde altyapibasket.com sorumluluk kabul etmez. Bu sorumluluk ürünleri tedarik eden firmaya ait olacaktır.


Yarışmaya katılan tüm yarışmacılar katılım şartları ve yarışma sürecindeki tüm kuralları kabul etmiş sayılır.

Aşağıdaki ödül resimleri sadece örnek amaçlıdır. Ödüller resimlerdeki ürünlerle aynı olmak zorunda değildir. Yarışma sürecinin sonunda kazananlara farklı ürünler gönderilebilir.

Çok Güzel Hareketler