Sosyal Medya:

BURSA

Oksijen Spor, Ali Salkım ile Anlaştı

Oyuncu ve koç unvanı ile Türkiye şampiyonluğu yaşayan Ali Salkım yeni sezon öncesinde Oksijen Gençlik Spor Kulübü ile anlaştı.

Anlaşmayla ilgili olarak Oksijen Spor Başkanı Ali Kemal Arslan “Ali büyük bir potansiyel ve ufku büyük. Oyunculuk ve koçluğu başarılarla dolu. Koçluk yapmak için iyi bir enerjiye sahip. Pandemi sürecinde performans gruplarımızda görev alacak olan Ali Salkım, pandemi sonrası ise bilgi ve tecrübesi ile takımlarımıza olumlu katkı sağlayacak. İnşallah karşılıklı fayda bölümünde Ali ile çok güzel işler çıkaracağız.” ifadelerini kullandı.

Ali Salkım ise heyecanlı olduğunu belirtirken “Oksijen spor büyük potansiyele sahip sporcularla oluşturulmuş bir kulüp. Kendini sürekli yenileyen, sürekli geliştiren yeniliklere ayak uyduran bir kulüp.İlk önce insan kazanmaya çalışan sonra insan yetiştiren sonra da donanımlı sporcu yetiştirmeye odaklı bir kulüp. Oksijen spor idarecileri, antrenörleri, velisi, sporcusu ile büyük bir aile. Bu yüzden bu aileye katılmak bilgilerimi ve tecrübelerimi aktarmak benim için bir gurur kaynağı ve büyük bir heyecan.” dedi.

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla 2 bini aşkın üyemizin bulunduğu haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Son Haberler

Diğer Haberler > BURSA