Sosyal Medya:

BURSA

2. Fevzi Toker Basketbol Turnuvasında Şampiyon Mg Spor

2005 yılında kaybettiğimiz Uludağ Üniversitesi Beden Eğitim ve Spor Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Fevzi Toker adına Bursagaz’ın katkılarıyla düzenlenen 2.Fevzi Toker Yıldızlar Basketbol Turnuvası’nı MG (Mesut Gökçe 2003 doğumlular) Takımı kazandı.

Final maçında İsmail Beleş yönetimindeki MG 2003 Takımı, İrfan Balta’nın çalıştırdığı Bursagaz Yıldızlar’ı baştan sona çekişmeli geçen bir mücadele sonucunda 67-62 yenerek şampiyonluğa ulaştı.

OKSİJEN ÜÇÜNCÜ OLDU

Finalden önce oynanan bronz madalya mücadelesinde ise, Oksijen, MG 2002 Takımı’nı 97-75’lik skorla yenip üçüncü oldu.

Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen ve 3 gün süren turnuvada derece giren takımlara kupa ve madalyaları düzenlenen törenle verildi.

ŞAMPİYONA KUPASINI NECMİ TON VERDİ

Turnuvada şampiyon MG 2003 Takımı’na kupa ve madalyalarını Bursa basketbolunun duayen Antrenörü Necmi Ton verdi. İkinciliği elde eden Bursagaz Yıldızlar, kupasını Öğretmen ve Antrenör Kazım Özaslan’dan aldı. Üçüncü olan Oksijen’e kupasını merhum Fevzi Toker’in oğlu Prof. Dr. Alper Toker takdim etti.

ALPER TOKER TEŞEKKÜR ETTİ

Ödül töreninde konuşan merhum Toker’in oğlu Prof.Dr. Alper Toker, şunları söyledi: “Basketbola ve spora büyük emek veren, yıllarca antrenörlük yapan; basketbolcu ve teknik adam yetiştiren Babamın anısını yaşatmak için 2 sezondur adına turnuva düzenleyen Bursa basketbol camiasına çok teşekkür ediyorum.”

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > BURSA