Sosyal Medya:

Basketbol Gençler Ligi

Basketbol Gençler Ligi’nde 7. Haftanın İstatistik Liderleri

Basketbol Gençler Ligi’nde 2019 – 2020 sezonu yedinci hafta geride kalırken, istatistik liderlerinde de sıralamalar şekillendi.

İşte 7. haftanın istatistik liderleri:

Sayı Krallığı Sıralaması
Oyuncu Takım Maç Ort
Mete Tekçevik Bursaspor 7 23.29
Yiğit Özkan Türk Telekom 7 23.29
Batuhan Acar Türk Telekom 7 21.29
Bilgehan Diril Gelişim Koleji 7 20.57
Boran Güler Teksüt Bandırma 7 18.71
Önder Atun Teksüt Bandırma 7 18.57
Mustafa Buğra Atasoy Bursaspor 7 18.29
Bartu Yılmaz Bahçeşehir Koleji 4 18.25
Hamza Halezeroğlu FMV Işıkspor 6 18.17
Eren Has Anadolu Efes 7 18
Ribaund Krallığı Sıralaması
Oyuncu Takım Maç Ort
Abdülkadir Gülşen Bahçeşehir Koleji 5 14.40
Cihat Mertali Dalgalı TED Ankara Kolejliler 7 11.71
Koray Çekici Gaziantep Basketbol 6 11.33
Saadettin Donat Fenerbahçe Beko 7 11.00
Bartu Yılmaz Bahçeşehir Koleji 4 10.25
Ahmet Safa Yılmaz Teşvikiye 5 10.00
Murat Can Güzelocak TAC NEF 6 9.33
Tarık Sezgün Anadolu Efes 6 9.33
Batın Tuna Tofaş 4 9.25
Şafak Yurdakulu Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol 7 9.00
Asist Krallığı Sıralaması
Oyuncu Takım Maç Ort
Yiğit Özkan Türk Telekom 7 8.14
Utku Yurttaş Beşiktaş 7 7.29
Alperen Ercan TED Ankara Kolejliler 5 7
Enes Bayraktar Anadolu Efes 6 6.67
Baran Eren Aycan OGM Ormanspor 7 6.43
Ege Eskinazi Teşvikiye 6 6.33
Fuat Yağız Buğu FMV Işık 5 6.20
Arda Gürtan Gelişim Koleji 7 5.71
Boran Güler Teksüt Bandırma 7 5.71
Berkay Çıvgın TAC Nef 5 5.60

Blok Krallığı Sıralaması

Oyuncu Takım Maç Ort
Cihat Mertali Dalgalı TED Ankara Kolejliler 7 2.29
Fatih Mehmet Bardak Teksüt Bandırma 7 2
Ömer Ayaz Pınar Karşıyaka 6 1.17
Tarık Sezgün Anadolu Efes 6 1.17
Ömer Yavaş Tofaş 7 1.14
Tolga Deliktaş Beşiktaş 7 1.14
Abdülkadir Gülşen Bahçeşehir Koleji 5 1
Ali Yüceoral Bahçeşehir Koleji 4 1
Göktuğ Baş Anadolu Efes 7 1
Şafak Yurdakulu Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol 7 1

Top Çalma Krallığı Sıralaması

Oyuncu Takım Maç Ort
Alperen Ercan TED Ankara Kolejliler 5 3.20
Batın Tuna Tofaş 4 3
Fuat Yağız Büğü FMV Işık 5 3
Boran Güler Teksüt Bandırma 7 2.86
Enes Bayraktar Anadolu Efes 6 2.83
Eren Taşçı TED Ankara Kolejliler 4 2.75
Baran Eren Aycan OGM Ormanspor 7 2.57
Baran Erişik Gaziantep Basketbol 6 2.50
Mustafa Buğra Atasoy Bursaspor 7 2.43
Ozan Yılmaz Anadolu Efes 7 2.43

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Basketbol Gençler Ligi