Sosyal Medya:

Basketbol Gençler Ligi

Basketbol Gençler Ligi’nde 7. Hafta Heyecanı Başlıyor

Basketbol Gençler Ligi’nde 2019 – 2020 sezonu 7. hafta heyecanı 9 – 10 Kasım 2019 tarihlerinde oynanacak maçlarla yaşanacak.

A GRUBU

Basketbol Gençler Ligi A Grubu’nda haftanın açılışını üst sıraları takip eden Galatasaray ile Türk Telekom yapacak. Ligin ev sahibi avantajını en iyi kullanan takımlarından Gelişim Koleji, Tofaş’ı konuk edecek. Ligin yeni takımlarından Teşvikiye, Arel Üniversitesi Büyükçekmece’ye konuk olurken, Teksüt Bandırma Basketbol ise evinde Fenerbahçe Beko’yu ağırlayacak. Basketbol Gençler Ligi A Grubu’nda henüz galibiyeti bulunmayan Afyon Belediyesi haftanın kapanışında Bahçeşehir Koleji’ni konuk edecek.

BASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBU PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

B GRUBU

Basketbol Gençler Ligi B Grubu’nda haftanın açılışında Gaziantep Basketbol evinde TAC NEF ile karşı karşıya gelecek. Ligin yenilgisiz tek takımı durumundaki Anadolu Efes, OGM Ormanspor’u ağırlarken, Beşiktaş ise İstanbul’da TED Ankara Kolejliler ile karşılaşacak.

Haftanın kapanış gününde ise ligin yenil takımlarından FMV Işık, Pınar Karşıyaka’yı konuk edecek. Haftanın dikkat çeken maçında Darüşşafaka evinde Bursaspor ile karşı karşıya gelecek.

BASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBU PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

Diğer Haberler > Basketbol Gençler Ligi