Sosyal Medya:

Basketbol Seçmeleri

Darüşşafaka 13 Eylül’de Anadolu Yakasında Seçme Düzenleyecek

Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Darüşşafaka Spor Kulübü yeni sezon öncesinde altyapı seçmeleri gerçekleştirecek.

Kulüp tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

Kurulduğu 1914 yılından itibaren yetiştirdiği sayısız basketbolcuyla Türk basketbolunun lokomotifi olmuş Darüşşafaka Spor Kulübü 2020 -2021 sezonunda basketbol altyapı seçmelerini Asya yakasında gerçekleştirecektir.

Darüşşafaka Basketbol Altyapı antrenörleri gözetiminde yapılacak olan ve 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 doğumlu erkek sporcuların katılabileceği seçmeler; 13 Eylül tarihinde Ümraniye TEV Uğuz Tarık Demirağ lisesinde (Darüşşafaka Ümraniye Basketbol Okulu) yapılacaktır. Seçmede başarı gösteren sporcular Darüşşafaka Altyapı bünyesinde kurulan Daçka Basket Akademi takımlarda yer alacaklardır.

Açık havada gerçekleştirilecek seçmelere başvurmak için aşağıdaki linke tıklayarak seçme kayıt formu doldurulması önemle rica olunur. Başvuru son tarihi 11 Eylül 2020 Saat 17:00’dir.

Başvuru formlarınızı; [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Başvuruyu gerçekleştiren adaylara, 12 Eylül tarihinde, mesaj yoluyla randevu saatleri bildirilmeye başlanacaktır .

Seçmeye katılacak adayların, randevu saatinde velisiyle birlikte, bir adet vesikalık fotoğraf ve nüfus cüzdanıyla hazır olması; Velisi ile seçmelere gelmeyen sporcuların kesinlikle seçmeye alınamayacağı önemle belirmek isteriz.

Saygılarımızla,

Not: Seçilecek olan adaylar, antrenmanlarını Anadolu yakasında Tev Tarık Uğuz Demirağ spor salonunda yapacaklardır.

Darüşşafaka’nın gerçekleştireceği seçmelerle ilgili olarak kulüp yetkilileri ile iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz…

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla 2 bini aşkın üyemizin bulunduğu haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Son Haberler

Diğer Haberler > Basketbol Seçmeleri