Sosyal Medya:

Basketbol Seçmeleri

Uno Akademi ve Olimpik Basket Seçme Düzenliyor

İstanbul Anadolu yakasında faaliyet gösteren Uno Akademi ve Olimpik Basket, yeni sezonda TBF liglerinde mücadele edecek takımlarında yer alacak yeni sporcuları bünyesine katmak amacıyla 24 Ağustos’ta seçme düzenleyecek.

2019-2020 sezonunda TBF liglerinde mücadele edecek takımlar oluşturma çalışmalarını sürdüren  UNO Akademi ve Olimpik Basket, bu takımlarda yer almak isteyen sporcular için seçme düzenliyor. Sporcular seçmelere kulübün çalışmalarını gerçekleştirdiği Athletic Performance Center’da katılabilecekler.

Kulüplerden yapılan ortak açıklamada, “2019-2020 sezonunda, TBF liglerinde yer alacak takımlarımızda lisanslı sporcumuz olarak mücadele edecek yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz! 24 Ağustos Cumartesi günü Athletic Performance Center’da düzenleyeceğimiz seçmelerimize bekliyoruz!” ifadeleri yer aldı.

Seçmelere katılmak isteyen sporcular/velileri, detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarını arayabilir veya formu doldurarak iletişim bilgilerini kulüp yetkililerine iletebilirler.

SALON LOKASYONU

UNO-Akademi.png
Athletic Performance Center, Tatlisu Mah. Akdag Cad. Vitir Sok. No:10 Ümraniye / Istanbul
Spor okulu dendiğinde hemen hemen herkesin aklına sadece hafta sonları yapılan sportif faaliyetle...

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Basketbol Seçmeleri