Sosyal Medya:

Basketbol Seçmeleri

Unibasket’te Basketbol Okulu Kayıtları Devam Ediyor

İstanbul basketbol altyapısının başarılı kulüplerinden biri olarak öne çıkan Unibasket’te basketbol okulu kayıtları devam ediyor.

İstanbul basketbol altyapısının başarılı kulüplerinden biri olarak öne çıkan Unibasket’te basketbol okulu kayıtları devam ediyor.

Hem TBF Ligleri hem de Uni Altyapı Ligi’nde mücadele eden Unibasket çalışmalarına devam ediyor. 2019 – 2020 sezonu antrenmanlarını sürdüren turuncu-siyahlı kulüp 20 yılı aşan tecrübesiyle dikkat çekiyor.

Basketbol okulu faaliyetlerini tecrübeli antrenörleri eşliğinde sürdüren Unibasket gerçekleştirdiği antrenmanlarla 6-12 yaş aralığındaki sporculara temel basketbol eğitimi veriyor. Kulüp aynı zamanda basketbol okulundan yetiştirdiği sporculara hem TBF Ligleri hem de Uni Altyapı Ligi’nde lisanslı basketbol oynama imkanı sunuyor.

ANTRENMANLAR DEVAM EDİYOR

TBF Liglerinde sezona oldukça iyi bir giriş yapan Unibasket’te çalışmalar aralıksız bir şekilde devam ediyor. Aldığı başarılı sonuçlarla dikkat çeken kulüp 2003 – 2013 yılları arasında doğmuş sporcuları antrenmanlara davet ediyor.

Salon: TED Rönesans Koleji (Küçükyalı)
Salon: Taşdelen Ali Kuşçu İlköğretim Okulu (Çekmeköy)

Detaylı Bilgi için; unibasket.com

Unibasket hakkında detaylı bilgi almak ve kulüp yetkilileri ile iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz… 

Diğer Haberler > Basketbol Seçmeleri