Sosyal Medya:

Haberler

Titan Akademi’de Basketbol Okulu Çalışmaları 7 Eylül’de Başlıyor

İstanbul basketbol altyapı liglerinin başarılı kulüplerinden Titan Akademi yeni sezon basketbol okulu çalışmalarına 7 Eylül’de başlıyor.

Kurulduğu günden yana başarılı çalışmaları ile dikkat çeken Titan Akademi, spor okulu olarak 8. sezonun çalışmalarına devam ediyor. Organizasyon tarafından yapılan açıklamada “Titan Akademi spor okulları 8.sezonunu 07 Eylül Cumartesi günü açıyor. Bugüne dek binlerce çocuğun basketbola ilk dokunuşlarını sağlayan ve gelişmelerinde büyük rol oynayan ekibimiz 8.sezonuna giriyor. 5-16 yaş arası kız-erkek sporcuların katıldığı spor okulu çalışmalarımız Cumartesi ve Pazar günleri Bilge Soyak İlkokulunda yapılmaktadır. Yaş ve seviyeye uygun olarak ayrılan gruplarımızda dört antrenör ile yürütülen çalışmalarımıza katılmak için bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.” ifadelerine yer verildi.

Detaylı bilgi için: 0545 469 19 19
info@titanakademi.com

Titan Akademi’nin spor okulu çalışmaları hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan formu doldurarak kulüp yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz… 

 

Titan Akademi spor okulları 8.sezonunu 07 Eylül Cumartesi günü açıyor. Bugüne dek binlerce çocuğun basketbola ilk…

Titan Akademi paylaştı: 24 Ağustos 2019 Cumartesi

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler