Sosyal Medya:

Haberler

Titan Akademi U18 A Ligi Elemesinde Final Grubu’nda

İstanbul U18 Genç Erkekler A Ligi Ön Eleme B Grubu müsabakasında Titan Akademi ile Pamukspor Gelişim karşı karşıya geldi.

19 Eylül Perşembe günü Caferağa Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmada Titan Akademi, Pamukspor Gelişim’i 71-42’lik skorla mağlup ederek final grubuna kalmaya hak kazandı.

Karşılaşmaya hücum yönünden oldukça iyi başlayan Titan Akademi, savunma konsantrasyonunu da arttırınca ilk periyodu 20-11’lik skorla önde kapattı. İkinci çeyrekte de etkili oyunuyla rakibine üstünlük kuran ve farkı açan Titan Akademi, ilk yarıyı 40-24 avantajlı bitirdi.

Üçüncü periyotta savunmada disiplini elden bırakmayan ve üst üste gelen sayılarla iyice ritim bulan Titan Akademi son periyota girerken skoru 60-30’a getirdi. Rölantide geçen dördüncü periyotta kolektif oyunuyla farklı oyuncularından skor katkısı almayı sürdüren Titan Akademi farkın kapanmasına izin vermedi ve parkeden 71-42 galip ayrıldı.

STATÜ

Grup maçları tek devreli lig usulüne göre oynanır. Grup birincileri final grubuna kalır. Final grubunda yine tek devreli lig usulü geçerlidir. Birinci olan takım A liginde mücadele etmeye hak kazanır.

İSTANBUL U18E A LİGİ ÖN ELEME B GR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

ÇEYREK SKORLARI
11 20 Titan Akademi
13 20 Titan Akademi
6 20 Titan Akademi
12 11 Pamukspor Gelişim

Titan Akademi’de skor dağılımı şu şekilde oluştu:

No Oyuncu Skor
1 Arda Üstündağ
6 Kuzey Karakoç 6
7 Alec Can Uyan 10
10 Alphan Coşkun 13
19 Çınar Akkuş 10
22 Ömer Tarım 6
23 Selim Kolat 15
34 Hamithan Akyıldız
35 Ege Sertsöz 4
96 Uluç Demir 6

Titan Akademi hakkında daha fazla bilgi almak ve kulüp yetkilileri ile iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz…

 

 

Altyapibasket.com Üyeleri

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler