Sosyal Medya:

Basketbol Seçmeleri

Titan Akademi A Takım Projesini Hayata Geçiriyor

İstanbul altyapısının iddialı organizasyonlarından biri olan Titan Akademi önümüzdeki sezon Büyük Erkekler Liginde yer alacak.

İstanbul altyapısının iddialı organizasyonlarından biri olan Titan Akademi önümüzdeki sezon Büyük Erkekler Liginde yer alacak.

Titan Akademi A Takım Antrenörü Mert Yaman yaptığı açıklamada “Uzun zamandır yetiştirdiğimiz emek verdiğimiz sporcular için ne yapabiliriz diye düşünüyorduk. Kulüp olarak önümüzdeki sezon için büyük erkek liginde yer alıp ilk adımı atma kararı aldık. Eğer ki uygun bir ortam ve imkan olursa uzun vadede A Takım yapılanması bir adım daha yukarı taşıyıp daha üst liglerde de yer almak istiyoruz. Amacımız altyapıdaki sporcuların örnek alabileceği bir A takım oluşturmak. Koşan mücadele her top için savaşan, Basketbolun doğrularını sahaya yansıtan ve kulüp içinde aidiyet duygusunu yaratacak bir A takım oluşturacağız.” ifadelerini kullandı.

Titan Akademi Spor Kulübü A Takım seçmeleri hakkında ve altyapı organizasyonu hakkında bilgi almak için 0543 763 53 56 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Titan Akademi hakkında daha fazla bilgi almak ve kulüp yetkilileri ile iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz…

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla 2 bini aşkın üyemizin bulunduğu haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Son Haberler

Diğer Haberler > Basketbol Seçmeleri