Sosyal Medya:

Basketbol Rehberi Haberleri

Tarsus Amerikan Koleji SK Guide4Basketball’da!

Tarsus Amerikan Koleji

Türkiye’nin en büyük basketbol okulu rehberi olma yolunda ilerleyen Guide4Basketball’ın bir yeni premium üyesi de Mersin’de basketbol altyapısına 1995 yılından bu yana hizmet vermekte olan Tarsus Amerikan Koleji Spor Kulübü oldu.

Tarsus Amerikan Koleji ve SEV-Talas kampüslerinde spor okulları faaliyetlerini yürüten kulüpte, 8-14 yaş  aralığındaki erkek ve kız sporculara temel basketbol eğitimleri veriliyor. Tarsus’ta okul dışındaki gençlerede spor yaptırmak, basketbolcu yetiştirmek amacıyla Tarsus Spor Okulu çalışmalarını sürdüren kulüp, yetiştirdiği basketbolcularla tüm yaş gruplarında oluşturduğu yarışmacı takımlarla başarılı sonuçlar da yakalıyor. Avrupa’da çeşitli turnuvalara katılan kulübün altyapı takımları Küçük Erkeklerde iki, Yıldız Erkeklerde iki kez Türkiye Şampiyonası’na katıldı. 2016 – 2017 sezonunda Genç Erkek Basketbol Takımı, A Kategorisi Türkiye Şampiyonu oldu.

Kulüp 14 Temmuz’da düzenleyeceği seçmeler ile bünyesine yeni sporcular katmayı planlıyor. İlgili seçme haberine gitmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Guide4Basketball üyeliğinin avantajlarından yararlanacak olan kulüp ile ilgili haberleri ve önemli gelişmeleri altyapibasket.com aracılığıyla takip edebileceksiniz.

Tarsus Amerikan Koleji Spor Kulübü hakkında adres, telefon vb.  detaylı bilgilere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz…

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Basketbol Rehberi Haberleri