Sosyal Medya:

Haberler

Starların Doğuşu TBF U10’da İlk Galibiyetini Aldı

TBF U10 C Ligi’nde ikinci karşılaşmasına çıkan Starların Doğuşu, grubundaki ilk galibiyetini elde etti.

12 Şubat Çarşamba günü Küçükçekmece Spor Salonu’nda oynanan TBF İstanbul U10 Erkekler C Ligi 3. Grup mücadelesinde Starların Doğuşu ile Atakent Spor Kolejliler takımları karşılaştı. Starların Doğuşu mücadeleden 37-28’lik skorla galip ayrılan taraf oldu.

Karşılaşmanın başında etkili bir oyun ortaya koyan Starların Doğuşu, ilk çeyreğin sonunda 16-7’lik üstünlüğü yakaladı. İkinci çeyrekte oyun daha başa baş gitse de fark azalmadı ve devre skoru 22-14 Starların Doğuşu lehine oluştu. İkinci yarının ilk bölümünde tekrar farkı artıran Ataköy ekibi, son bölümde Atakent Spor Kolejliler’in geri dönüş çabalarına rağmen avantajını korumayı başardı ve maçı 37-28 kazanan taraf oldu.

Bu sonuçta grubundaki ikinci maçında ilk galibiyetini alan Starların Doğuşu, puanını 3’e yükseltti. Gruptaki üçüncü maçında ilk yenilgisini alan Atakent Spor Kolejliler’in ise 5 puanı bulunuyor.

ÇEYREK SKORLARI

16 7 Starların Doğuşu
6 7 Atakent Spor Kolejliler
7 2 Starların Doğuşu
8 12 Atakent Spor Kolejliler

STARLARIN DOĞUŞU U10 TAKIMI SKOR DAĞILIMI

No Oyuncu Sayı
1 KUZEY KAYA 0
3 SARP KASAPOĞLU 0
10 ALİ URAS YAMAN 3
12 POYRAZ SUSMUŞ 0
13 ÖMER TÜVEREKLİ 20
23 DEMİR POLAT 8
30 SERHAT YAĞLI 0
57 YİĞİT YAMAN 6

Kulüp hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, aşağıdaki form aracılığıyla iletişim bilgilerini kulüp yetkililerine iletebilirler.

Diğer Haberler > Haberler