Sosyal Medya:

Haberler

Şirinyer Doruk 2009 Takımı, Zafer Kupası’nda 4. Oldu

İzmir’de altyapı faaliyetlerini sürdüren Şirinyer Doruk Spor Kulübü’nün 2009 erkek takımı, yeni sezon hazırlıkları kapsamında katıldığı Zafer Kupası’nı 4. tamamladı.

Altyapıda Türk basketboluna yeni yetenekler kazandırmayı hedefleyen Şirinyer Doruk Spor Kulübü, takım adına faydalı geçen organizasyonda sezon öncesi durum değerlendirmesi fırsatı bulurken sporcuların etkili mücadelesi 2019 – 2020 sezonu için yüzleri güldürdü.

Zafer Kupası A Grubu ilk günün ikinci müsabakasında Şirinyer Doruk ile Batı Ege karşı karşıya geldi. Şirinyer Doruk, müsabakadan 53-25’lik skorla üstün ayrılarak turnuvaya iyi giriş yaptı. İkinci günde ise Karataş Spor Kulübü’ne 38-26 mağlup olan İzmir ekibi ilk yenilgisini aldı.

Turnuvanın üçüncü gününde ise Bornova Sportif’i 53-25 ile geçen Şirinyer Doruk Spor Kulübü 2. galibiyetini elde etti. Zafer Kupası 4. gün yarı final maçında ise Şirinyer Doruk ile Yarımada Gençlik ve Spor Kulübü karşı karşıya geldi. Parkeden 48-38’lik skorla mağlup ayrılan, sonrasında ise 3.’lük karşılaşmasında Karataş SK engeline takılan Şirinyer Doruk turnuvayı 4. bitirdi.

 ONUR BAYRAMOĞLU EN İYİ 5’TE

Şirinyer Doruk Spor Kulübü’nün başarılı oyuncusu Onur Bayramoğlu, öne çıkan performansıyla turnuvanın en iyi 5’ine seçilirken organizasyon tarafından ödüllendirildi.

Şirinyer Doruk Spor Kulübü hakkında daha fazla bilgi almak, antrenmanlara katılmak ve kulüp yetkilileri ile iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz…

 

 

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Son Haberler

Diğer Haberler > Haberler