Sosyal Medya:

Haberler

Sancaktepe İstanbul Hazırlık Maçlarına Devam Ediyor

Çekmeköy ve Sancaktepe’deki salonlarında faaliyet gösteren Blackwings markası altındaki Sancaktepe İstanbul Spor Kulübü çalışmalarına devam ediyor.

Sancaktepe İstanbul takımları yeni sezona hazırlık maçları ve antrenmanlar ile yoğun bir şekilde hazırlanıyor. Bulunduğu bölgede gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla dikkat çeken Sancaktepe İstanbul çeşitli yaş gruplarında hazırlık maçları yapıyor. Birçok yaş grubunda TBF Ligi ve özel liglerde mücadele eden Sancaktepe İstanbul son dönemde Potanın Kartalları, Unibasket, Üsküdar Karşıyaka, Dev Ataşehir, Caan Sports gibi kulüplerle hazırlık maçları yaptı.

DENEME ANTRENMANLARI SÜRÜYOR

Başarılı çizgisini 2019 – 2020 sezonunda da sürdürmek isteyen kulüp yeni sporcularını aramaya devam ediyor. Sancaktepe İstanbul forması altında lisanslı olarak oynamak isteyen sporcular kulüp ile irtibata geçerek deneme antrenmanlarına katılma fırsatı yakalıyor.

Sancaktepe İstanbul antrenmanlarına katılmak isteyen sporcular veya sporcu velileri, detaylı bilgi almak için aşağıdaki form aracılığıyla da iletişim bilgilerini kulüp yetkililerine iletebilirler.

Sancaktepe-Istanbul.png
Mimar Sinan Mah. Ethem Sok. Bolelli İş Merkezi No: 3 Dr: 4 Çekmeköy / İstanbul
Çekmeköy ve Sancaktepe’de ki salonlarında çalışmalarını gerçekleştiren Blackwings Sancaktep...

Diğer Haberler > Haberler