Sosyal Medya:

Basketbol Rehberi Haberleri

Sancaktepe İstanbul, Altyapı Basket Üyesi

İstanbul basketbol altyapısının önde gelen kulüplerinden Sancaktepe İstanbul Spor Kulübü yeni sezonda Altyapı Basket üyeleri arasına dahil oldu.

İstanbul basketbol altyapısında yaptığı başarılı çalışmalarla dikkat çeken Sancaktepe İstanbul’da hazırlıkla devam ediyor. İstanbul’un Anadolu yakasında faaliyetlerini sürdüren kulüp 2019 – 2020 sezonunda da hem TBF Ligleri hem de özel liglerde boy gösterecek.

SANCAKTEPE İSTANBUL, BASKETBOL REHBERİ’NDE

Sancaktepe İstanbul Spor Kulübü yeni sezonda Türkiye’nin ilk ve en büyük altyapı basketbol sitesi olan altyapibasket.com ile iş birliği yapacak. Altyapı Basket Üyelik avantajlarından yararlanacak olan kulüp ile ilgili haberleri ve önemli gelişmeleri sezon boyunca altyapibasket.com aracılığıyla takip edebileceksiniz.

Sancaktepe İstanbul Spor Kulübü aynı zamanda Türkiye’nin en büyük basketbol okulu rehberi olma yolunda ilerleyen Basketbol Rehberi’nde de yer alacak.

BASKETBOL REHBERİ’NDEKİ YERİNİZİ ALIN

Altyapı basketbolunun bir numaralı haber sitesinde yer almak ve kulübünüzü daha geniş kitlelere duyurmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

İletişim bilgileri;

info@altyapibasket.com

WhatsApp Hattı: 0 553 822 65 97

Altyapı Basket Üyelik hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz… 

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Basketbol Rehberi Haberleri