Sosyal Medya:

Haberler

Rönesans Spor Kulübü’nden Eğitim Alanında Önemli İş Birliği

İzmir basketbol altyapı liglerinin başarılı kulüplerinden Rönesans Spor Kulübü yeni sezon öncesinde hazırlıklarına devam ediyor.

Geride bıraktığımız sezonda U14 Kızlar kategorisinde Türkiye Şampiyonası oynama başarısı gösteren Rönesans Spor Kulübü eğitim alanında önemli bir adım attı. Türkiye Şampiyonası oynayan U14 Kız takımı oyuncuları lise hayatlarına Dalton Koleji’nde devam edecek.

Kulüp tarafından yapılan paylaşımda “Son 3 senede kendi kategorisinde ve kendinden büyüklerle oynayan; optimum şartlar olmadan son 2 sezonda İzmir şampiyonu olup, gecen sene okul ve kulüp U14 Türkiye şampiyonalarında en iyi 10 takım arasına girerek sıra dışı bir başarı hikâyesi yaratan Takımımız, Lise öğretimlerini Bu konuda Zirvede olan Dalton koleji ile sürdürecektir. Velilerimize,bize inananlara ve oyuncularımıza hayırlı olsun diyoruz.. Başarılarının devamı gelmesi dileğiyle.” ifadeleri kullanıldı.

Rönesans Spor Kulübü hakkında daha fazla bilgi almak ve kulüp yetkilileri ile iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz… 

 

Son 3 senede kendi kategorisinde ve kendinden büyüklerle oynayan; optimum şartlar olmadan son 2 sezonda izmir şampiyonu…

Rönesans Spor Kulübü paylaştı: 17 Ağustos 2019 Cumartesi

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Son Haberler

Diğer Haberler > Haberler