Sosyal Medya:

Haberler

Rönesans Spor Kulübü, Altyapı Basket Üyesi

İzmir basketbol altyapısının yükselen kulüplerinden biri olan Rönesans Spor Kulübü yeni sezonda Altyapı Basket üyeleri arasına dahil oldu.

Geçtiğimiz sezon İzmir U14 Küçük Kızlar Ligi’nde zafere ulaşan kulüp aynı zamanda Türkiye Şampiyonası’nda son 16’ya kalma başarısı göstermişti. Rönesans Spor Kulübü geride kalan sezonda U16 Yıldız Kızlar, U11 Minik Kızlar ve U12 Minik Erkekler kategorilerinde ise İzmir’de üçüncülük başarıları elde etti.

RÖNESANS SPOR KULÜBÜ, BASKETBOL REHBERİ’NDE

Rönesans Spor Kulübü yeni sezon öncesinde Türkiye’nin ilk ve en büyük altyapı basketbol sitesi olan altyapibasket.com ile iş birliği yapacak. Altyapı Basket Üyelik avantajlarından yararlanacak olan kulüp ile ilgili haberleri ve önemli gelişmeleri sezon boyunca altyapibasket.com aracılığıyla takip edebileceksiniz.

Rönesans Spor Kulübü aynı zamanda Türkiye’nin en büyük basketbol okulu rehberi olma yolunda ilerleyen Basketbol Rehberi’nde de yer alacak. Kulüp hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz…

BASKETBOL REHBERİ’NDEKİ YERİNİZİ ALIN

Altyapı basketbolunun bir numaralı haber sitesindeki bu rehberde siz de yer almak istiyorsanız bizlere ulaşarak detayları öğrenebilirsiniz.

İletişim bilgileri;

info@altyapibasket.com

WhatsApp Hattı: 0 553 822 65 97

Altyapı Basket Üyelik hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz… 

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler