Sosyal Medya:

Haberler

Dalton 1919 Rönesans Spor Kulübü, İstanbul Turunu Tamamladı

İzmir basketbol altyapı liglerinin başarılı ve istikrarlı takımlarından Dalton 1919 Rönesans Spor Kulübü, 2019 – 2020 sezonu hazırlıklarına İstanbul turuyla devam etti.

Yeni sezonda katılacağı tüm kategorilerde başarıyı hedefleyen Dalton 1919 Rönesans Spor Kulübü, U16 ve U14 kız takımlarıyla ilk hazırlık maçında Beşiktaş ile karşılaştı. Her iki karşılaşmada saygı ve rekabet ön plana çıkarken, takımlar sezon öncesi maç temposunu yakalamak ve eksiklikleri değerlendirmek adına önemli bir fırsat yakaladı.

U16 ve U14 kız takımı daha sonra Galatasaray ile yine oldukça keyifli bir hazırlık maçı için karşı karşıya geldi. Dalton 1919 Rönesans Spor Kulübü turdaki son maçında ise U14 kız takımı ile Emlak Konut Spor Kulübü’ne konuk oldu. Son derecece centilmence geçen müsabakalarda takımlar yaklaşan sezon öncesi faydalı bir test şansı bulurken maç boyunca sporcuların gösterdiği performanslar yüzleri güldürdü.

Dalton 1919 Rönesans Kulübü hakkında daha fazla bilgi almak ve kulüp yetkilileri ile iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz…

 

Diğer Haberler > Haberler