Sosyal Medya:

Haberler

İstanbul Venezia, Altyapı Basket Üyesi

İstanbul basketbol altyapısında çalışmalarına devam eden İstanbul Venezia Spor Kulübü yeni sezonda Altyapı Basket üyeleri arasına dahil oldu.

İstanbul’un Sultangazi ilçesinde faaliyetlerine devam eden İstanbul Venezia yeni sezon öncesinde hazırlıklarına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir altyapı seçmesi gerçekleştiren organizasyon aynı zamanda Hidayet Türkoğlu Basketbol Okulları olarak da çalışmalar yapıyor.

İSTANBUL VENEZİA, BASKETBOL REHBERİ’NDE

İstanbul Venezia Spor Kulübü yeni sezonda Türkiye’nin ilk ve en büyük altyapı basketbol sitesi olan altyapibasket.com ile iş birliği yapacak. Altyapı Basket Üyelik avantajlarından yararlanacak olan organizasyon ile ilgili haberleri ve önemli gelişmeleri sezon boyunca altyapibasket.com aracılığıyla takip edebileceksiniz.

İstanbul Venezia Spor Kulübü aynı zamanda Türkiye’nin en büyük basketbol okulu rehberi olma yolunda ilerleyen Basketbol Rehberi’nde de yer alacak.

Your request may not be processed.

BASKETBOL REHBERİ’NDEKİ YERİNİZİ ALIN

Altyapı basketbolunun bir numaralı haber sitesinde yer almak ve kulübünüzü daha geniş kitlelere duyurmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

İletişim bilgileri;

[email protected]

WhatsApp Hattı: 0 553 822 65 97

Altyapı Basket Üyelik hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz… 

Diğer Haberler > Haberler