Sosyal Medya:

Haberler

Hido Göztepe, Test ve Analiz Çalışmalarını Gerçekleştirdi

İstanbul’un Göztepe semtinde çalışmalarına devam eden Hido Göztepe – AP Sportif sporcularına yaptığı test ve analizlerle takımlarını belirliyor.

Hido AP Göztepe bölgesi takımı, sporcularının durumlarını, lig öncesi ölçümleyebilmek için test ve analiz gerçekleştiriyor. Yapılan çalışmalarla sporcuların gelişmeleri takip edilecek ve bu sonuçlar, takıma girecek sporcuları belirleme konusunda önemli bir kriter olacak.

Sezon içinde belirli aralıklarla yapılacak analizlerde, kuvvet yönünden eksiklikler tespit edilecek ve çalışma programları oluşturulacak. Beslenme konusunda sporculara destekler verilecek ve sporcu beslenmesinin önemi anlatılacak.

“ÇOCUK VE GENÇLERİ DESTEKLEMEK İÇİN İMKANLARI KULLANACAĞIZ”

Yapılan çalışmaların daha iyi bir takım, daha iyi olanaklar ve bu olanaklarla kendisini daha ileriye taşımış genç bir sporcu nesline olan katkı olarak döneceğini belirten Hido AP yönetimi, çocuk ve gençleri destekleyecek tüm imkanları kullanacaklarını belirtti.

İstanbul Anadolu yakası Göztepe bölgesi takımı Hido AP Sportif, bu imkanlardan yararlanmak isteyen 6-16 yaş aralığında sınırlı sayıda sporcuyu kabul edebilecek.

İletişim; 0216 510 05 05
0545 965 20 75

HİDO Göztepe hakkında daha fazla bilgi almak ve kulüp yetkilileri ile iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz…

Diğer Haberler > Haberler