Sosyal Medya:

Haberler

Hido Göztepe, Altyapı Basket Üyesi

İstanbul basketbol altyapısında çalışmalarına devam eden Hido Göztepe – AP Sportif yeni sezonda Altyapı Basket üyeleri arasına dahil oldu.

İstanbul’un Göztepe ilçesinde faaliyetlerine devam eden Hido Göztepe’nin yeni sezon öncesinde hazırlıkları devam ediyor. Altyapı Basket üyeleri arasına dahil olan organizasyon 2019 – 2020 sezonu hazırlıkları kapsamında 25 Ağustos 2019 Pazar günü bir seçme gerçekleştirecek.

SEÇMELER HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN  TIKLAYINIZ

HİDO GÖZTEPE, BASKETBOL REHBERİ’NDE

Hido Göztepe Basketbol Okulları yeni sezonda Türkiye’nin ilk ve en büyük altyapı basketbol sitesi olan altyapibasket.com ile iş birliği yapacak. Altyapı Basket Üyelik avantajlarından yararlanacak olan organizasyon ile ilgili haberleri ve önemli gelişmeleri sezon boyunca altyapibasket.com aracılığıyla takip edebileceksiniz.

Hido Göztepe aynı zamanda Türkiye’nin en büyük basketbol okulu rehberi olma yolunda ilerleyen Basketbol Rehberi’nde de yer alacak.

BASKETBOL REHBERİ’NDEKİ YERİNİZİ ALIN

Altyapı basketbolunun bir numaralı haber sitesinde yer almak ve kulübünüzü daha geniş kitlelere duyurmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

İletişim bilgileri;

info@altyapibasket.com

WhatsApp Hattı: 0 553 822 65 97

Altyapı Basket Üyelik hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz… 

Facebook Haber Grubumuza Katılın!

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Son Haberler

Diğer Haberler > Haberler