Connect with us

Hido Basketbol Göztepe’de Yeni Sezon Çalışmaları Başladı

İstanbul basketbol altyapısında çalışmalarını sürdüren Hido Basketbol Göztepe’de yeni sezon çalışmaları geniş bir oyuncu grubuyla başladı.

Organizasyon tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

Hido Basketbol Göztepe, İstanbul Anadolu yakasında tam donanımlı tesisinde Minik takımlarının da katılımıyla hafta sonundan itibaren daha geniş oyuncu grubuyla toplanıyor.

Tüm sporcular bir araya gelecek ve izlenecek oyuncular gelişim gruplarına veya takımlara alınacak. Yaz dönemi çalışmalarının bu hafta itibarıyla biteceğini belirten idari sorumlu Fatih Karaca, farklı seviyelerde çok iyi bir takım potansiyelimiz bulunuyor. Seçeceğimiz oyuncuları hafta içinde de antrenmanlara alarak daha da ileriye taşıyacak ve resmi liglerde adımıza yakışır bir takım oluşturacağız dedi. Teknik ekibimiz bunu başaracak potansiyelde diyen Hido AP İdari Sorumlusu Fatih Karaca, oyuncularının heyecanla başlayacak ligi beklediğini ve yakında hazırlık maçlarına başlayacaklarını belirtti.

Hido AP, Basketbol Okulu ve Basketbol Kulübü olarak Anadolu Yakası’nda Göztepe bölgesine hizmet veriyor, Ümraniye, Üsküdar ve Kadıköy bölgelerinden birçok oyuncunun kolay ulaşacağı bir noktada bulunuyor.

Takımları oluşturma aşamasında hem basketbol okullarına minik sporcuları bekliyor hem de 2005-2009 arası doğumlu sporcular için takımlarına aday sporcuları seçmeler için kabul ediyor.

2005-2013 doğumlu tüm basketbol öğrencileri ve veliler kulübün resmi web sitesini inceleyebilir veya aşağıdaki irtibat numaralarından idari sorumlulara ulaşarak başvuruda bulunabilir.

www.hidobasketgoztepe.com
0545 965 20 75
0216 510 05 05

HİDO Göztepe hakkında daha fazla bilgi almak ve kulüp yetkilileri ile iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz…

 

Your request may not be processed.

More in Haberler