Sosyal Medya:

Girişim

Girişim Spor Kulübü Yeni Sezonu 17 Ağustos’ta Açıyor

Covid-19 pandemisi nedeniyle antrenmanlarına Mart ayından bu yana ara vermek zorunda kalan Girişim Spor Kulübü yeniden parkelere dönüyor.

İstanbul’un başarılı kulüplerinden Girişim Spor Kulübü 2020-2021 sezonu altyapı çalışmalarına 17 Ağustos 2020 tarihinde başlayacak.

Kulüp tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

Değerli Girişim Spor Kulübü ailesi,

Sizlerin de bildiği gibi Covid-19 Pandemisi nedeniyle Mart ayından bu yana salon çalışmalarımıza ara vermek zorunda kalmıştık. 29 Temmuz 2020 tarihinde Spor Bakanlığı’nın genelgesi ile birlikte çalışmalarımıza yeniden başlayacağımızı duyurmak isteriz.

Voleybol altyapı takımlarımız; 17 Ağustos 2020’den itibaren sabah kros akşam salon antrenmanları ile 2020-2021 sezonu çalışmalarına başlayacaktır. Takım sporlarında gruplar takım sayısı ikiye bölünerek oluşturulacağından, program yapabilmemiz için 0553 173 46 95 numaralı kulüp telefonumuzdan, WhatsApp gruplarından veya takım antrenörünüzden detaylı bilgi alarak, katılım bilgisi vermenizi rica ediyoruz.

Her zaman olduğu gibi sporcularımızın ve sizlerin sağlığını ön planda tutacağımızı, sizleri her türlü gelişmeden haberdar edeceğimizi bilmenizi isteriz.

En kısa sürede görüşmek dileğiyle.

Girişim Akademi Spor Kulübü hakkında daha fazla bilgi almak ve kulüp yetkilileri ile iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz…

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla 2 bini aşkın üyemizin bulunduğu haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Son Haberler

Diğer Haberler > Girişim