Sosyal Medya:

Girişim

Girişim Akademi Spor Kulübü, Hazırlık Maçlarına Çıktı

İstanbul basketbol altyapı liglerinin başarılı kulüplerinden Girişim Spor Kulübü, 2019-2020 sezonu için çalışmalarını hazırlık maçlarıyla sürdürdü.

Yeni sezon öncesi oynadığı hazırlık maçlarıyla eksikliklerini değerlendirmek ve oyuncularına maç temposu kazandırmak isteyen Girişim Spor Kulübü’nde 2007 takımı Anadolu Efes ile keyifli bir hazırlık maçında karşılaşırken, 2008 takımı ise Marmara Akademi karşısına çıktı. İki karşılaşmada da centilmenlik ve sıkı mücadele ön plandaydı.

U18 genç takım ise Titan Akademiyle, ertesi gün ise Boğaziçi Spor Kulubü ile hazırlık maçları oynadı. Müsabakalarda oyuncuların eforu ve mücadelesi teknik ekibin beğenisini kazanırken, yaklaşan sezon için olumlu sinyaller verdi.

2004 ve 2009 takımları yine Boğaziçi Spor Kulubü’yle dostluk maçlarında bir araya geldi. Oldukça faydalı geçen maçlardaki görüntü 2019 – 2020 sezonu adına yüzleri güldürdü.

Girişim Spor Kulübü hakkında daha fazla bilgi almak ve kulüp yetkilileri ile iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz…

 

Altyapibasket.com Üyeleri

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Girişim