Sosyal Medya:

Basketbol Rehberi Haberleri

Florya Elit Spor Kulübü, Altyapı Basket Üyesi

İstanbul basketbol altyapısında çalışmalarına devam eden Florya Elit Spor Kulübü yeni sezonda Altyapı Basket üyeleri arasına dahil oldu.

İstanbul basketbol altyapısının önde gelen kulüplerinden biri olan Florya Elit Spor Kulübü’nde 2019 – 2020 sezonu hazırlıkları devam ediyor. İstanbul’un Avrupa yakasında çalışmalarını sürdüren kulüp hem TBF Ligleri hem de özel liglerde başarıyla mücadele ediyor. Geçtiğimiz yıllarda Türkiye Şampiyonaları’na katılma fırsatı da yakalayan Florya Elit yeni sezon öncesinde 1 Eylül 2019 tarihinde seçme düzenleyecek.

FLORYA ELİT, BASKETBOL REHBERİ’NDE

Florya Elit Spor Kulübü yeni sezonda Türkiye’nin ilk ve en büyük altyapı basketbol sitesi olan altyapibasket.com ile iş birliği yapacak. Altyapı Basket Üyelik avantajlarından yararlanacak olan kulüp ile ilgili haberleri ve önemli gelişmeleri sezon boyunca altyapibasket.com aracılığıyla takip edebileceksiniz.

Florya Elit Spor Kulübü aynı zamanda Türkiye’nin en büyük basketbol okulu rehberi olma yolunda ilerleyen Basketbol Rehberi’nde de yer alacak.

BASKETBOL REHBERİ’NDEKİ YERİNİZİ ALIN

Altyapı basketbolunun bir numaralı haber sitesinde yer almak ve kulübünüzü daha geniş kitlelere duyurmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

İletişim bilgileri;

[email protected]

WhatsApp Hattı: 0 553 822 65 97

Altyapı Basket Üyelik hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz… 

Diğer Haberler > Basketbol Rehberi Haberleri