Sosyal Medya:

Emlak Konut Spor Kulübü

Emlak Konut SK Sporcu ve Aile Gelişim Semineri Düzenledi

Emlak Konut Spor Kulübü tarafından düzenlenen “Sporcu ve Aile Gelişim Semineri” büyük bir katılıma sahne oldu.

Emlak Konut Spor Kulübü sporcularının velilerinin ağırlandığı etkinlikte sporcu beslenmesi, spor psikolojisi ve yabancı dil eğitimi konuları ele alındı.

Geleceğin sporcularını sağlıkla, bilgiyle ve güvenle yetiştirmek üzere çalışan Emlak Konut Spor Kulübü, bu noktada aileler ile temasını sürdürüyor ve onlara desteklerini sunmaya devam ediyor.

Etkinlikte yapılan sunumlar ve eğitimler sayesinde ailelerin çocuklarına bilinçle yaklaşmaları ve onların psikolojisini anlayabilmesi için Klinik Psikolog Serdar Vatansever tarafından sporcu velisi olma konularında detaylara dikkat çekildi; aynı zamanda sağlık ekibi tarafından hazırlanan sunumla birlikte antrenman ve müsabaka günlerinde hangi beslenme yöntemlerinin uygulanabileceği anlatıldı. Son olarak da kulüp olarak üzerinde hassasiyetle durulan yabancı dil eğitimleri hakkında bilgi aktarımı yapıldı.

Kulüpten yapılan açıklamada tüm velilere teşekkür edilirken, kulüp sporcularının sağlıkla ve bilgiyle güzel yarınlara ulaşması temennisi paylaşıldı.

Kulüp hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, aşağıdaki form aracılığıyla iletişim bilgilerini kulüp yetkililerine iletebilirler.

Diğer Haberler > Emlak Konut Spor Kulübü