Sosyal Medya:

Dinamo Spor Kulübü

Dinamo Spor Kulübü’nde Acıbadem Şubesi Çalışmalarına Devam Ediyor

İstanbul basketbol altyapısının önemli kulüplerinden biri olan Dinamo Spor Kulübü’nün Acıbadem Şubesi çalışmalarına devam ediyor.

Bu Sezon 10. sezonuna giren Dinamo Spor Kulübü’nün 2. şubesi olan Acıbadem Basketbol Okulu ve Takımları çalışmalarına devam ediyor. Üçüncü sezonuna girdiği Acıbadem şubesinde hem kulüp basketbol takımları hem de spor okulu çalışmaları devam ediyor.

Kız takımları ile 9 yıldır aralıksız liglere katılan Dinamo Spor Kulübü’nün U18 Genç Kız takımı da Acıbadem Şubesi’nde haftanın 5 günü antrenmanlarına devam ediyor. Ayrıca U13 – U12 – U11 – U10 erkek basketbol takımları ve 5-12 yaş arası spor okulu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Dinamo Spor Kulübü tarafından yapılan açıklamada “Acıbadem şubesinin kolay ulaşımı olması da hem sporculara hem de velilere rahatlık sağlamaktadır. Acıbadem Metro durağının hemen yanında olan Doğuş Üniversitesi’nin spor salonunu kullanan Dinamo’da Acıbadem şubesinin baş antrenörlüğünü ve genel koordinatörlüğünü eski basketbolcu Uğur İşgören yapmaktadır.” ifadeleri kullanıldı.

Dinamo Acıbadem ile ilgili bilgi almak isteyenler aşağıda ki irtibat bilgilerinden kulübe ulaşabilirler.

www.dinamosporkulubu.com
0216 346 75 24
0544 634 62 66

Dinamo Spor Kulübü hakkında detaylı bilgi almak için ve kulüp yetkilileri ile iletişime geçmek için aşağıda belirtilen formu doldurabilirsiniz…

 

Diğer Haberler > Dinamo Spor Kulübü