Sosyal Medya:

Dinamo Spor Kulübü

Dinamo Acıbadem U10 ve 2010-2011 Takımları İlk Maçlarına Çıktı

İstanbul basketbol altyapısının başarılı kulüplerinden Dinamo Spor Kulübü’nün Acıbadem şubesi takımları FriendshipLeague’de maçlara çıktı.

Dinamo Acıbadem 2010-2011 takımı, FriendshipLeague maçında Elit Akademi Kulübü ile karşılaştı. Dinamo Spor Kulübü’nden yapılan paylaşımda “Takımımız bu sezonki ilk maçında Elite Akademi Spor Kulübü ile karşılaştı . Takımımızın oyuncularının yaşları küçük olmasına rağmen gösterdikleri mücadele ile maçta harika bir performans gösterdiler . Maçın başlangıcında olan heyecanlarını ilerleyen süreçte kırıp domine bir şekilde takım oyunu oynayarak performanslarını sergilediler . İlk yarıda yaptığımız savunma hataları antrenörlerimizin doğru yönlendirmesi ile düzeltildi ve rekabet dolu bir maç sergilenmiş oldu. Elite Akademi Kulübüne ve sporcularına bu keyifli maç için teşekkür ederiz.” ifadeleri kullanıldı.

DİNAMO ACIBADEM U10 DA İLK MAÇINA ÇIKTI

Dinamo Acıbadem U10 takımı ise ilk maçında Adres İstanbul Spor Kulübü ile bir araya geldi. Dinamo Spor Kulübü tarafından maçla ilgili olarak yapılan açıklamada “Takımımız bu sezonki ilk resmi maçına çıktı. Bunun heyecanıyla maçın ilk dakikaları tutuk geçti. İlerleyen dakikalarda takımımız maça adapte olup antrenmanda gösterdikleri emek ve çabayı sahaya yansıtmayı başardı. Bol rotasyonlu bu maçta bütün oyuncularımızın süre alması bizim için çok önemliydi. Oyuncularımızın hücumdaki mental hataları ne kadar çok olsa da savunmadaki başarıları bizi maça bağladı. Maç boyunca mücadeleyi bırakmayan takımımız seyir zevki yüksek bir maç izletti. Adres İstanbul Spor Kulübü ve oyuncularına teşekkür eder ilerleyen müsabakalarda başarılar dileriz.” ifadelerine yer verildi.

Dinamo Spor Kulübü hakkında detaylı bilgi almak için ve kulüp yetkilileri ile iletişime geçmek için aşağıda belirtilen formu doldurabilirsiniz…

Diğer Haberler > Dinamo Spor Kulübü