Sosyal Medya:

Daçka Ümraniye

Darüşşafaka Ümraniye’den Yeni Yıl Etkinliği

İstanbul basketbol altyapısının başarılı ekiplerinden Darüşşafaka Ümraniye Basketbol Okulu yeni yılı karşılarken keyifli bir etkinlikte bir araya geldi.

2019 yılının değerlendirildiği etkinlik tüm Darüşşafaka Ümraniye öğrenci ve velilerinin katılımı ile görsel bir şölene dönüştü. Etkinlikte toplu fotoğraf çekiminden sonra “Yılın En Değerli Oyuncusu” takdimi yapıldı. En Değerli Oyuncu 2007 jenerasyonundan İrem Naz Çoker seçildi.

Daha sonra veliler için üç sayı yarışmaları yapıldı ve kazanan veliye Darüşşafaka Tekfen maçlarına kombine hediye edildi.

Federasyon liginde U14 kızlar kategorisinde Anadolu yakasını namağlup bitiren Kız Takımı ve ayrıca U11 erkek takımlarının gösteri maçları düzenlenen etkinlikte son olarak Darüşşafaka Ümraniye U17 takımı smaç şov gösterisi ile izleyenleri hayran bıraktı.

Darüşşafaka TEKFEN maskotu DADO dansları ve sempatik tavırları ile geceyi renklendirirken, etkinlik makarna partisiyle son buldu.

Daçka Ümraniye Spor Kulubü hakkında daha fazla bilgi almak ve kulüp yetkilileri ile iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz…

Diğer Haberler > Daçka Ümraniye