Sosyal Medya:

Ankara

Çankaya Genç Yıldızlar U12’de Keçiören Tofaş’ı Geçti

Ankara basketbol altyapısının başarılı kulüplerinden Çankaya Genç Yıldızlar, 2019 – 2020 sezonunda özel liglerde mücadelesine devam ediyor.

Prime Basketbol Ligi U12 minik erkekler kategorisi B grubu mücadelesinde Çankaya Genç Yıldızlar, Keçiören Tofaş ile karşı karşıya geldi.

2 Kasım Cumartesi günü Ankara Üniversitesi Dışkapı Spor Salonu’nda oynanan maçta rakibine 35-17’lik üstünlük kuran Çankaya Genç Yıldızlar ilk maçında hata yapmadı.

Karşılaşmaya çok hızlı giren Çankaya Genç Yıldızlar potasında sayıya geçit vermedi ve ilk çeyreği 9-0 ile geçti. İkinci çeyrekte hücumda ritim bulmakta zorlanan ve rakibini durduramayan Keçiören Tofaş soyunma odasına 21-5 geride girdi.

Üçüncü çeyrekte sıkı savunmasına devam eden ve kolektif oyunuyla farklı oyuncularından katkı alan Çankaya Genç Yıldızlar, rölantide geçen son bölümde de kontrolü kaybetmedi ve parkeden 35-17 galip ayrıldı.

Çankaya Genç Yıldızlar hakkında daha fazla bilgi almak ve kulüp yetkilileri ile iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz…

 

 

Diğer Haberler > Ankara