Sosyal Medya:

Ankara

Çankaya Genç Yıldızlar U12’de Keçiören Tofaş’ı Geçti

Ankara basketbol altyapısının başarılı kulüplerinden Çankaya Genç Yıldızlar, 2019 – 2020 sezonunda özel liglerde mücadelesine devam ediyor.

Prime Basketbol Ligi U12 minik erkekler kategorisi B grubu mücadelesinde Çankaya Genç Yıldızlar, Keçiören Tofaş ile karşı karşıya geldi.

2 Kasım Cumartesi günü Ankara Üniversitesi Dışkapı Spor Salonu’nda oynanan maçta rakibine 35-17’lik üstünlük kuran Çankaya Genç Yıldızlar ilk maçında hata yapmadı.

Karşılaşmaya çok hızlı giren Çankaya Genç Yıldızlar potasında sayıya geçit vermedi ve ilk çeyreği 9-0 ile geçti. İkinci çeyrekte hücumda ritim bulmakta zorlanan ve rakibini durduramayan Keçiören Tofaş soyunma odasına 21-5 geride girdi.

Üçüncü çeyrekte sıkı savunmasına devam eden ve kolektif oyunuyla farklı oyuncularından katkı alan Çankaya Genç Yıldızlar, rölantide geçen son bölümde de kontrolü kaybetmedi ve parkeden 35-17 galip ayrıldı.

Çankaya Genç Yıldızlar hakkında daha fazla bilgi almak ve kulüp yetkilileri ile iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz…

 

 

Facebook Haber Grubumuza Katılın!

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Son Haberler

Diğer Haberler > Ankara