Sosyal Medya:

Bornova Sportif

Bornova Sportif, Altyapı Basket Üyesi Oldu

İzmir basketbol altyapısında çalışmalarına devam eden Bornova Sportif yeni sezonda Altyapı Basket üyeleri arasına dahil oldu.

İzmir basketbol altyapı liglerinin başarılı kulüplerinden Bornova Sportif yeni sezon çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. 2019 – 2020 sezonunda TBF Liglerinde yer alacak olan kulüp hazırlık maçları ve özel antrenman programları ile hazırlıklarını sürdürüyor. Önümüzdeki günlerde seçme düzenleyecek olan kulüp ile ilgili tüm detayları altyapibasket.com’da bulabileceksiniz.

BORNOVA SPORTİF, BASKETBOL REHBERİ’NDE

Bornova Sportif yeni sezonda Türkiye’nin ilk ve en büyük altyapı basketbol sitesi olan altyapibasket.com ile iş birliği yapacak. Altyapı Basket Üyelik avantajlarından yararlanacak olan organizasyon ile ilgili haberleri ve önemli gelişmeleri sezon boyunca altyapibasket.com aracılığıyla takip edebileceksiniz.

Bornova Sportif aynı zamanda Türkiye’nin en büyük basketbol okulu rehberi olma yolunda ilerleyen Basketbol Rehberi’nde de yer alacak.

BASKETBOL REHBERİ’NDEKİ YERİNİZİ ALIN

Altyapı basketbolunun bir numaralı haber sitesinde yer almak ve kulübünüzü daha geniş kitlelere duyurmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

İletişim bilgileri;

info@altyapibasket.com

WhatsApp Hattı: 0 553 822 65 97

Altyapı Basket Üyelik hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz… 

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Son Haberler

Diğer Haberler > Bornova Sportif