Sosyal Medya:

Albedo

Albedo Basketbol KBBL Takımı ve Altyapı İçin Seçme Düzenleyecek

2019-20 sezonunda kadın basketbolunda yeni bir yapılanmaya giden Albedo Basketbol Spor Kulübü, hem KBBL’de yer alacak takımı, hem de altyapı için seçme yapılacağını duyurdu.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre seçmeler 16 ve 19 Ağustos tarihlerinde Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek. KBBL takımı için 1995-2001 yılları arasında doğan sporcular, altapı içinse 2002-2006 yılları arasında doğan sporcular seçmelere katılabilecek.

Saatler Seçme Grupları
12:15 1995-2001 Doğumlular
12:45 2002-2006 Doğumlular

Açıklamanın detayları ise şöyle:

Kulübümüz 2019-2020 sezonu için kadın basketbolunda yeni bir yapılanmaya başlıyor. Bunun ilk adımını İstanbul’da Türkiye Kadınlar Basketbol Bölgesel Ligi’ne katılarak atıyoruz.

Bununla beraber ikinci büyük adımımızı da Kadın basketbolunda altyapımızı oluşturmak için atıyoruz.

İstanbul altyapı liglerinde mücadele edecek, formamızı terletecek ve zamanı geldiğinde yine bizlerin oluşturduğu A takım bünyesinde yer bularak hedef belirleyeceği, kendisini kanıtlayacağı yeni bir alan yaratarak oyuncularımızın emin adımlarla başarıya doğru ilerlemesini istiyoruz.

Kulübümüz, gerek altyapıda gerekse A takım seviyesinde başarılı olmak için doğru adımlarla yola çıkmak üzere olduğumuzu siz değerli basketbol camiasına bildirmekten mutluluk duyarız.

İlk senemizdeki önceliğimiz KBBL takımımızı oluşturmakla beraber 2002-2003 doğumlu sporcularımızın oluşturacağı Genç kız takım kategorisi ile yeni sezona başlamak olacaktır.

Bu doğrultuda bizimle yola çıkmak isteyen, hedefi olan, spor ahlakına önem veren, başarının disiplin ve doğru çalışma ile başarılacağına inanan, gerek spor hayatı ve gerek eğitim hayatının başarı yolunda önemli olduğunu bilen ve düzenli planlama ile her iki kulvarda da başarılı olmak isteyen tüm sporcularımızı bu değerli organizasyona davet ediyoruz.

Albedo Basketbol Spor Kulübü’nün seçmelerine katılmak isteyen kız sporcular veya sporcu velileri, detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon numarasını arayabilir veya form aracılığıyla iletişim bilgilerini kulüp yetkililerine iletebilirler.

SALON LOKASYONU

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Albedo