Sosyal Medya:

Akademi İstanbul

Akademi İstanbul Sezona İyi Başladı

Akademi İstanbul, 2019 – 2020 sezonuna U16 Yıldız ve U14 Küçük Erkekler kategorilerinde aldığı ön eleme galibiyetleriyle başladı.

U16 erkeklerde Akademi İstanbul, Ön Eleme C Grubu’nun açılış maçında Z10 Sports ile karşı karşıya geldi. Sahadan 100-36’lık net bir skorla galip ayrılan ekip gruba galibiyetle başladı. İkinci maçında ise FESA engelini 82-41 ile geçmeyi başaran Akademi İstanbul grupta yoluna 2’de 2 ile devam ediyor.

19 Eylül Perşembe günü Caferağa Spor Salonu’nda Pamukspor Gelişim karşısına çıkacak olan Akademi İstanbul yıldız takımı, sahadan galip ayrılması durumunda Final Grubu’na yükselecek.

Grup maçları tek devreli lig usulüne göre oynanır. Grup birincileri final grubuna kalır. Final grubunda tek devreli lig usulü geçerlidir. Birinci olan takım A liginde mücadele etmeye hak kazanır.

İSTANBUL U16E A LİGİ ÖN ELEME C GR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

U14’TE AKADEMİ İSTANBUL A LİGİ’NE BİR ADIM UZAKTA

Akademi İstanbul’un U14 Küçük Erkek takımı ise A Ligi Ön Eleme C Grubu’nun ilk maçında Beykoz Gençlik’i 62-43 ile farklı geçti. Grubun ikinci maçında 19 Eylül Perşembe günü Caferağa Spor Salonu’nda High Touch Sportive karşısına çıkacak olan ekip sahadan galip ayrılması durumunda A Ligi vizesi alacak.

Grup maçları tek devreli lig usulüne göre oynanır. Grup birincileri direkt olarak A Liginde oynamaya hak kazanır.

İSTANBUL U14E A LİGİ ÖN ELEME C GR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

Akademi İstanbul hakkında daha fazla bilgi almak ve kulüp yetkilileri ile iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz…

 

akademi-istanbul.png
Altunizade Mh. Okul Çıkmazı Sk. No: 2 Üsküdar/İstanbul, Türkiye
Eylül 2003’de ilk adımları Soyak Yenişehir’de atılan ve her sezon kendini geliştirere...

Diğer Haberler > Akademi İstanbul