Sosyal Medya:

Ankara

Ankaura Spor Kulübü de Antalya Cup 2016’daki yerini aldı

Altyapı Basket Antalya Cup 2016’da yer alacak olan takımların arasında Ankaura Spor Kulübü de dahil oldu.

2013 yılında kurulan Ankaura Spor Kulübü çalışmalarını Ankara’nın seçkin semtlerinden olan Çukurambar’da bulunan spor salonunda gerçekleştiriyor. Kulüp, Antalya Cup 2016’da Yıldız ve Minik Erkekler kategorisinde yer alacak.

Alanında uzman, Spor Akademisi mezunu deneyimli antrenör kadrosu ile 5-18 yaş arası sporculara yönelik olarak seviye ve yaşlarına uygun 10-12 kişilik gruplar halinde çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Kulüpte sporcuların temel basketbol eğitiminden üst düzey teknik-taktik antrenmanlara kadar tüm sevilere uygun yenilikçi ve etkin antrenman materyalleri ve metotlarıyla sporun sağladığı kazanımları en üst seviyede benimsemeleri sağlanıyor. Ayrıca sporcular Ankara’da resmi tüm altyapı kategorilerinde mücadele eden Ankaura Spor Kulübü takımlarında oynama fırsatı da bulmaktadırlar.

Sporcularının basketbol eğitimlerinin yanında okul ders durumları, psikolojik ve sosyal gelişimleri, beslenme alışkanlıkları gibi kişisel gelişim konuları da takip eden ve her yönüyle doğru sporcuların yetişmesini amaçlayan Ankaura Spor Kulübü bu bağlamda düzenli olarak gerçekleştirdiği seminerler, sosyal aktiviteler , kamplar, veli toplantıları, hazırlık maçları, okul ziyaretleri ile sporun doğasında olan disiplinli ve planlı çalışmanın önemini en etkin şekilde aktarmaya çalışıyor.

İletişim

Website: www.ankaura.com

Facebook: Ankaura Spor Kulübü

Mail: [email protected]

Telefon: 0505 591 74 63 (Fatih Mersin)


Ankaura (4) Ankaura (5) Ankaura (7) Ankaura (8) Ankaura Ankaura (2)

Diğer Haberler > Ankara