Sosyal Medya:

Altyapı Milli Takımlar

U20 Ümit Erkek Milli Takımımız Son Bölümde Kaybetti

Ümitler kategorisinde dünyanın en prestijli turnuvalarından olan Turgut Atakol Turnuvası’nda U20 Ümit Erkek Milli Takımımız, Sırbistan ile karşılaştı.

6 Temmuz 2018 Cuma günü Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanan müsabakada rakibine 81-79’luk skorla mağlup olan ekibimiz ikinci yenilgisini aldı.. Milliler turnuvadaki son maçında 7 Temmuz 2018 Cumartesi günü saat 18.30’da Karadağ ile karşılaşacak.

Karşılıklı sayılarla başlayan müsabakada çeyreğin sonunu iyi oynayan ekibimiz ilk çeyreği 25-20 önde tamamladı. İkinci çeyreğe kaldığı yerden devam eden milliler aradaki farkı açmayı başardı. Hücumda etkili bir oyun ortaya koyan Serkan Erdoğan’ın öğrencileri devreye 52-40’lık skorla üstün girdi. Üçüncü çeyrekte tempo düşerken bir ara farkı 19 sayıya kadar çıkaran ekibimiz skordaki kontrolünü devam ettirerek son bölüme 68-55’lik skorla önde girdi. Son çeyrekte hücumda sorun yaşayan milliler rakibinin geri dönüşüne engel olamadı ve mücadeleden 81-79’luk skorla mağlup ayrıldı.

Ay Yıldızlılar’da Şehmus Hazer 18 sayı 4 ribaund 3 asist, Onuralp Bitim 12 sayı 5 asist, Emre Tanışan 10 sayı 9 ribaund 2 asist ve Ömer Utku Al 10 sayı 2 ribaund 2 asist ile oynadı.

İSTATİSTİKLER

1 of 2
Haberin devamını ← → (ok) tuşlarıyla görüntüleyebilirsiniz

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Altyapı Milli Takımlar