Sosyal Medya:

Altyapı Milli Takımlar

U20 Erkekler Avrupa Şampiyonası’nda Çeyrek Final Heyecanı Yaşanacak

13 – 21 Temmuz tarihleri arasında Tel Aviv’de düzenlenecek olan FIBA U20 Ümit Erkekler Avrupa Şampiyonası’nda dördüncü gün geride kaldı.

Son 16 turunda oynanan maçların ardından çeyrek final eşleşmeleri belli oldu. İşte yarı final kapısını aralayacak birbirinden heyecanlı karşılaşmalar:

SON 16 TURU

25 | 16.00 | Fransa: 68 – Ukrayna: 40
26 | 18.15  | Türkiye: 82 – İtalya: 80
27 | 20.30 | Karadağ: 69 – İsrail: 88
28 | 16.00 | Büyük Britanya: 77 – Sırbistan: 72
29 | 20.30 | İspanya: 71 – Slovenya: 53
30 | 13.45  | Hırvatistan: 89 – Polonya: 75
31 | 13.45   | Almanya: 82 – Yunanistan: 54
32 | 18.15   | Letonya: 75 – Litvanya: 114

ÇEYREK FİNAL / 9-16 KLASMAN

33 | 13.45 |  Ukrayna – Polonya (9-16 Klasman)
34 | 18.15 |  İtalya – Slovenya (9-16 Klasman)
35 | 20.30 |  Karadağ – Letonya (9-16 Klasman)
36 | 16.00|  Sırbistan – Yunanistan (9-16 Klasman)
37 | 13.45 |  Fransa- Hırvatistan (Çeyrek Final)
38 | 18.15 |  Türkiye – İspanya (Çeyrek Final)
39 | 20.30 |  İsrail – Litvanya (Çeyrek Final)
40 | 16.00|  Büyük Britanya – Almanya (Çeyrek Final)

YARI FİNAL / KLASMAN MAÇLARI

41 | 33.  Maçın Mağlubu – 35. Maçın Mağlubu (13 – 16 Klasman)
42 | 34. Maçın Mağlubu – 36. Maçın Mağlubu (13 – 16 Klasman)
43 | 33.  Maçın Galibi – 35. Maçın Galibi (9-12 Klasman)
44 | 34. Maçın Galibi – 36. Maçın Galibi (9-12 Klasman)
45 | 37. Maçın Mağlubu – 39. Maçın Mağlubu (5-8 Klasman)
46 | 38. Maçın Mağlubu – 40. Maçın Mağlubu (5-8 Klasman)
47 | 37. Maçın Galibi – 39. Maçın Galibi (Yarı Final)
48 | 38. Maçın Galibi – 40. Maçın Galibi (Yarı Final)

FİNAL / KLASMAN MAÇLARI

49 | 41. Maçın Mağlubu – 42. Maçın Mağlubu (15 – 16)
50 | 41. Maçın Galibi – 42. Maçın Galibi (13 – 14)
51 | 43. Maçın Mağlubu – 44. Maçın Mağlubu (11-12)
52 | 43. Maçın Galibi – 44. Maçın Galibi (9-10)
53 | 45. Maçın Mağlubu – 46. Maçın Mağlubu (7-8)
54 | 45. Maçın Galibi – 46. Maçın Galibi (5-6)
55 | 47. Maçın Mağlubu – 48. Maçın Mağlubu (Üçüncülük)
56 | 47. Maçın Galibi – 48. Maçın Galibi (Final)

GRUP AŞAMASI

A GRUBU

# Takım O G M Attığı Yediği AVR P
1 Fransa 3 3 0 214 178 36 6
2 Türkiye 3 2 1 197 183 14 5
3 Karadağ 3 1 2 191 210 -19 4
4 Büyük Britanya 3 0 3 184 215 -31 3

13 Temmuz Cumartesi

16.30 | Türkiye: 69 – Büyük Britanya: 56
18.45 | Fransa: 71 – Karadağ: 61

14 Temmuz Pazar
13.45 | Karadağ: 58 – Türkiye: 71
18.15 | Büyük Britanya: 60 – Fransa: 74

15 Temmuz Pazartesi
13.15 | Karadağ: 72 – Büyük Britanya: 68
20.30 |Türkiye: 57 – Fransa: 69

B GRUBU

# Takım O G M Attığı Yediği AVR P
1 Sırbistan 3 2 1 228 218 10 5
2 İsrail 3 2 1 259 241 18 5
3 İtalya 3 1 2 229 216 13 4
4 Ukrayna 3 1 2 200 241 -41 4

13 Temmuz Cumartesi
21.00 | Sırbistan: 92 – İsrail: 81
21.00 | İtalya: 85 – Ukrayna: 58

14 Temmuz Pazar
16.00 | Ukrayna: 68 – Sırbistan: 63
20.30 | İsrail: 85 – İtalya: 75

15 Temmuz Pazartesi
18.15 | Sırbistan: 73 – İtalya: 69
20.30 | Ukrayna: 74 – İsrail: 93

C GRUBU

# Takım O G M Attığı Yediği AVR P
1 İspanya 3 3 0 241 194 47 6
2 Hırvatistan 3 2 1 243 232 81 5
3 Almanya 3 1 2 227 224 3 4
4 Letonya 3 0 3 199 260 -61 3

13 Temmuz Cumartesi
14.15 | Almanya: 92 – Letonya: 66
16.30 | İspanya: 85 – Hırvatistan: 73

14 Temmuz Pazar
16.00 | Hırvatistan: 80 – Almanya: 69
18.15 | Letonya: 55 – İspanya: 78

15 Temmuz Pazartesi
13.45 | Letonya: 78 – Hırvatistan: 90
18.15 | İspanya: 78 – Almanya: 66

D GRUBU

# Takım O G M Attığı Yediği AVR P
1 Litvanya 3 2 1 261 241 20 5
2 Yunanistan 3 2 1 264 213 51 5
3 Polonya 3 1 2 197 266 -69 4
4 Slovenya 3 1 2 240 242 -2 4

13 Temmuz Cumartesi
14.15 | Yunanistan: 90 – Slovenya: 79
18.45 | Litvanya: 101 – Polonya: 71

14 Temmuz Pazar
13.45 | Slovenya: 84 – Litvanya: 72
20.30 | Polonya: 46 – Yunanistan: 88

15 Temmuz Pazartesi
16.00 | Litvanya: 88 – Yunanistan: 86
16.00 | Slovenya: 77 – Polonya: 80

 

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Altyapı Milli Takımlar