Sosyal Medya:

Altyapı Milli Takımlar

Semih Soğuksu: Çalıştıklarımızı en iyi şekilde sahaya yansıttık

[InPostAds ad=”1″]

Avrupa üçüncüsü olan U16 Yıldız Erkek Milli Takımımızın Başantrenörü Semih Soğuksu havalimanında açıklamalarda bulundu.

[InPostAds ad=”2″]Polonya’nın Radom kentinde düzenlenen U16 Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonası’nda üçüncü sırayı alarak bronz madalya kazanan U16 Yıldız Erkek Milli Takımımızın Başantrenörü Semih Soğuksu havalimanında açıklamalarda bulundu.

‘’Gönül İsterdi ki Avrupa Şampiyonu Olalım’’

Soğuksu, U16 Yıldız Erkek Milli Takımlarımızın son 15 yılda 9 madalya kazanması ile ilgili soruya, ‘’Çok büyük bir emek ve Federasyonumuzun yaptığı yatırımlar var. İki yıldır bu takım düzenli olarak antrenmanlar yapıyor; bu şampiyona için hazırlanıyor. Biz de en iyi şekilde çalıştıklarımızı sahaya yansıttık. Bunun karşılığında gönül isterdi ki Avrupa Şampiyonu olmak ama kötü bir yarı final maçı kaybettik. Sonunda da üçüncülük madalyasıyla ülkemize döndük. Büyük bir yatırım ve emek var. Bunun karşılığını aldığımız için mutluyuz’’ dedi.

‘’Mutlaka Bu Takımdan, A Milli Takım’a Oyuncu Çıkacaktır’’

Soğuksu turnuvadaki iki maçımızın uzatma sonunda kazanıldığını hatırlatılması üzerine, ‘’Maçlarımız genelde hep kafa kafaya geçti. Çünkü hep denk takımlar mücadele etti. Takımımız uzatmada maçtan hiç vazgeçmedi ve sonunda kazandı, çok mutluyuz. Onlar şuan 16 yaşında ve önleri çok açık. Mutlaka bu takımdan A Milli Takım’a oyuncu yetiştireceğimizi düşünüyorum’’ diye konuştu.

Kaynak: tbf.org.tr

[InPostAds ad=”3″]

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Altyapı Milli Takımlar