Sosyal Medya:

Altyapı Milli Takımlar

2018 Altyapı Avrupa Şampiyonaları’nda Rakiplerimiz Belli Oldu

FIBA tarafından düzenlenen kura çekiminde, 2018 yılında oynanacak Altyapılar Avrupa Şampiyonası grupları belirlendi. 

U-20 ERKEK – Almanya’nın Chemnitz kentinde 14-22 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek Ümit Erkekler Avrupa Şampiyonası’nda Ay Yıldızlılarımız A Grubu’nda yer alacak. Millilerimiz, Büyük Britanya, Litvanya ve Karadağ ile karşılaşacak.

U-18 ERKEK – Letonya’nın Riga kentinde 27 Temmuz – 5 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek Genç Erkekler Avrupa Şampiyonası’nda Ay Yıldızlılarımız B Grubu’nda yer alacak. Ay Yıldızlılarımız, Rusya, Fransa ve Almanya ile karşı karşıya gelecek.

U-16 ERKEK – Sırbistan’ın Novi Sad şehrinde 10 – 18 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonası’nda millilerimiz C Grubu’nda mücadele edecek. Ay Yıldızlılarımız, Almanya, Yunanistan ve Hırvatistan ile karşı karşıya gelecek.

U-20 KIZ – Romanya’nın Oradea şehrinde 7 – 15 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek Ümit Kızlar Avrupa (B) Şampiyonası’nda Ay Yıldızlılarımız B Grubu’nda yer alacak. Millilerimiz, Belarus, İzlanda, Danimarka, Bulgaristan ve Çekya ile karşılaşacak.

U-18 KIZ – Avusturya’da 3 – 12 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek Genç Kızlar Avrupa (B) Şampiyonası’nda millilerimiz C Grubu’nda mücadele edecek. Millilerimiz, Avusturya, Karadağ, Danimarka, Hollanda ve Büyük Britanya ile karşı karşıya gelecek.

U-16 KIZ – Litvanya’nın Kaunas kentinde 17 – 25 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek Yıldız Kızlar Avrupa Şampiyonası’nda Ay Yıldızlılarımız A Grubu’nda yer alacak. Millilerimiz, Fransa, Belçika ve Çekya ile karşı karşıya gelecek.

U-20 ÜMİT ERKEKLER DIVISION A

U-20 ÜMİT ERKEKLER DIVISION B

U-18 GENÇ ERKEKLER DIVISION A

U-18 GENÇ ERKEKLER DIVISION B

U-16 YILDIZ ERKEKLER DIVISION A

U-16 YILDIZ ERKEKLER DIVISION B

U-20 ÜMİT KIZLAR DIVISION A

U-20 ÜMİT KIZLAR DIVISION B

U-18 GENÇ KIZLAR DIVISION A

U-18 GENÇ KIZLAR DIVISION B

U-16  YILDIZ KIZLAR DIVISION A

U-16 YILDIZ KIZLAR DIVISION B

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Altyapı Milli Takımlar