Connect with us

8. Sınıf LGS Hazırlık Online Yaz Kampı

Necdet Çam Akademi, 7. sınıftan 8. sınıfa geçen öğrenciler için online ortamda LGS Hazırlık Yaz Kampı düzenliyor.

8. sınıf lgs hazırlık

8. Sınıf LGS Hazırlık Online Yaz Kampı, Necdet Çam Akademi tarafından yaz döneminde beş haftalık süreyle 7. sınıftan 8. sınıfa geçen öğrenciler için online ortamda düzenliyor.

22 Haziran – 29 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek 8. Sınıf LGS Hazırlık Online Yaz Kampı’nda Fen Bilimleri, Matematik ve Türkçe alanlarında haftanın beş günü, günde 6 saat ders yapılacak. Toplamda 162 ders saatine ulaşılacak kampta, online sınıflar ise en fazla 12 kişilik öğrenci gruplarından oluşacak.

Online eğitimler hakkında detaylı bilgi almak ve eğitimlere katılmak için www.necdetcamakademi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Necdet Çam Akademi Hakkında

Günümüzde hızla gelişen bilgisayar teknolojileri ve internet ile birlikte alternatif eğitim biçimleri ortaya çıkıyor. Zamandan ve mekandan bağımsız olarak eğitim almayı mümkün hale getiren online eğitimin öneminin farkında olan bir kurum olarak Necdet Çam Akademi, özellikle ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik olarak bir uzaktan eğitim portalı olarak kurulmuştur.

Çam eğitim ailesinin yeni bir projesi olan Necdet Çam Akademi’de okul ve dersane deneyimi bulunan öğretmenlerimiz, ortaokul ve lise müfredatından belirli konularda grup derslerini ve ayrıca bireysel özel dersleri online olarak öğrencilere vermektedir.

Necdet Çam Akademi olarak misyonumuz günümüzün teknolojik gelişmelerine adapte olmuş sistemiyle öğrencilerin alternatif kanallardan eğitimlerini takviye etmelerini ve okul başarılarını artırmalarını sağlamaktır.

Necdet Çam Akademi olarak vizyonumuz, yakın gelecekte Türkiye genelindeki lise ve ortaokul öğrencilerinin online eğitimlerini en etkin ve verimli şekilde aldığı bir eğitim portalı haline gelmektir.

Daha Fazla Haber