Sosyal Medya:

12. TÜBAD Turnuvası’na Davetiye Kazan!

5 TALİHLİYE ÇİFT KİŞİLİK SAHA KENARI DAVETİYESİ HEDİYE EDİYORUZ!

Türkiye Basketbol Federasyonu ve Türkiye Basketbol Antrenörleri Derneği tarafından ByS Event organizasyonuyla 19-22 Eylül tarihlerinde düzenlenecek 12. TÜBAD – Mehmet Baturalp Turnuvası ve TÜBAD – Doğan Hakyemez Gençler Turnuvası’na çift kişilik davetiye hediye ediyoruz.

Altyapibasket.com bu etkinliği turnuva organizatörü ByS Event’ın verdiği yetkiyle düzenlemektedir. Turnuva hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız…

ByS Event

Soruyu Doğru Yanıtla, Çekilişe Katıl!

Hemen Alttaki Butona Tıkla ve Takibe Başla...

Tek yapman gereken Instagram’da altyapibasketcom’u takip etmek ve paylaşılan sorunun altındaki yorum kısmına üç arkadaşını etiketleyerek doğru yanıtı vermek!

ETKİNLİĞE KATILIM TARİHİ

Yarışma 14 Eylül Cuma günü saat 14:00 itibariyle başlayacak ve 16 Eylül Pazar günü saat 23:59’da tamamlanacak.

KATILIM ŞARTLARI, KURALLAR VE ÇEKİLİŞ

  • Etkinliğe katılan herkes bütün kurallar ve koşulları kabul etmiş sayılır.

  • Etkinlik sadece Instagram platformunda düzenlenecektir.

  • Çekilişe katılabilmek için “altyapibasketcom” instagram hesabını takip etmeniz, sorulacak sorunun doğru yanıtını paylaşımın yorum kısmına üç arkadaşınızı etiketleyerek yazmanız gerekmektedir.

  • Etkinlik belirtilen süre zarfı içinde gerçekleştirilecektir. Bu tarih ve saatlerin öncesinde ya da sonrasında yapılacak katılımlar geçersiz sayılacaktır.

  • Etkinlik katılım süresinin tamamlanmasının ardından geçerli katılımcılar arasından yapılacak çekilişle beş talihliye, hem 19-20 Eylül tarihlerindeki TÜBAD – Doğan Hakyemez Gençler Turnuvası’nda hem de 21-22 Eylül tarihlerindeki 12. TÜBAD – Mehmet Baturalp Turnuvası’nda geçerli çift kişilik saha kenarı davetiyesi hediye edilecektir.

  • Etkinlikte Mehmet Baturalp ve Doğan Hakyemez ile ilgili iki soru paylaşılacak ve bu paylaşımlar üzerinden alınacak sonuçlara göre çekiliş yapılacaktır.

  • 18 yaş altı katılımcıların kazanmaları durumunda, organizasyona bir ebeveynleri ile birlikte katılma zorunlulukları bulunmaktadır.

  • Altyapibasket.com’a bu etkinliği düzenleme yetkisi veren ByS Event, katılımcılara önceden ilan etmek koşuluyla etkinliği durdurma, tarihlerini değiştirme, ödüllerinde değişiklik yapma veya etkinliği tamamen iptal etme hakkına sahiptir.

  • Çekiliş sonuçları 17 Eylül Pazartesi günü altyapibasket.com’da ve sosyal medya hesaplarında ilan edilecektir. Kazanan talihlilere instagram üzerinden de bildirimler yapılacaktır.