Yıldız (Kız – Erkek) Bölge Şampiyonalarında 2. günün sonuçları

Türkiye Basketbol Federasyonu Yurtiçi Faaliyetleri 2015 – 2016 sezonu faaliyetler programında yer alan altyapı organizasyonlardan ilki olan Yıldızlar (Kız-Erkek) Bölge Şampiyonalarında ikinci gün geride kaldı.

12 il merkezinde gerçekleşmekte olan organizasyonlarda Yıldız Erkekler kategorisinde yer alan takımlar; Kocaeli, Uşak, Kastamonu, Adana, Sivas ve Malatya illerinde mücadele ediyorlar. Yıldız Kızlar kategorisinde yer alan takımlar ise; Edirne, Isparta, Bolu, Osmaniye, Rize ve Malatya illerinde maçlarını oynuyorlar.

Rize’de gerçekleşen Yıldız Kızlar Kuzeydoğu Grubu Bölge Şampiyonası’nda şampiyon Egas Otel Açı Lisesi Spor Kulübü oldu.

 YILDIZ ERKEKLER BÖLGE ŞAMPİYONASI 2. GÜN SONUÇLARI VE KALAN MAÇLAR

MARMARA GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
KOCAELİ 8 Mart 16 10:00 Tekirdağ Çorlu Belediye G.S.K. Balıkesir Karagözoğlu İ.Ö.O. G.S.K. 92-34  
11:45 Düzce Belediye S.K. Çanakkale Belediye S.K. 23-58
13:30 Sakarya Yıldız S.K. Bilecik Belediye G.S.K. 71-53
15:15 Kocaeli Gölcük Belediye S.K. Edirne Oluşum Gençlik S.K. 98-56
9 Mart 16 10:00 Yalova Belediye S.K. Tekirdağ Çorlu Belediye G.S.K. 50-68
11:45 Çanakkale Belediye S.K. Balıkesir Karagözoğlu İ.Ö.O. G.S.K. 78-49
13:30 Kırklareli Lüleburgaz Trend Spor Sakarya Yıldız S.K. 48-70
15:15 Edirne Oluşum Gençlik S.K. Bilecik Belediye G.S.K. 80-40
17:00 Yalova Belediye S.K. Düzce Belediye S.K. 57-36
18:45 Tekirdağ Çorlu Belediye G.S.K. Çanakkale Belediye S.K. 64-44
10 Mart 16 10:00 Kırklareli Lüleburgaz Trend Spor Kocaeli Gölcük Belediye S.K.
11:45 Edirne Oluşum Gençlik S.K. Sakarya Yıldız S.K.
13:30 Yalova Belediye S.K. Çanakkale Belediye S.K.
15:15 Balıkesir Karagözoğlu İ.Ö.O. G.S.K. Düzce Belediye S.K.
17:00 Kırklareli Lüleburgaz Trend Spor Edirne Oluşum Gençlik S.K.
18:45 Kocaeli Gölcük Belediye S.K. Bilecik Belediye G.S.K.
11 Mart 16 10:00 Yalova Belediye S.K. Balıkesir Karagözoğlu İ.Ö.O. G.S.K.
11:45 Tekirdağ Çorlu Belediye G.S.K. Düzce Belediye S.K.
13:30 Kırklareli Lüleburgaz Trend Spor Bilecik Belediye G.S.K.
15:15 Sakarya Yıldız S.K. Kocaeli Gölcük Belediye S.K.
12 Mart 16 11:00 A1 B1
EGE GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
UŞAK 8 Mart 16 10:00 Antalya Gelişim Gençlik S.K. Aydın Ada Spor Kulubü 98-43  
11:30 Afyonkarahisar Zafer Koleji S.K. Denizli Yıldızlar S.K. 62-74
13:00 Kütahya  Seramik S.K. Isparta Bölge S.K. 45-91
14:30 Muğla Fethiye Belediye S.K. Burdur Mücadele S.G. 101-59
9 Mart 16 09:00 Manisa Akhisar Belediye S.K. Antalya Gelişim Gençlik 58-81
10:30 Denizli Yıldızlar S.K. Aydın Ada Spor Kulubü 68-60
12:00 Uşak  Uşak Sportif Kütahya  Seramik S.K. 99-35
13:30 Burdur Mücadele S.G. Isparta Bölge S.K. 12-107
15:00 Manisa Akhisar Belediye S.K. Afyonkarahisar Zafer Koleji S.K. 82-46
16:30 Antalya Gelişim Gençlik S.K. Denizli Yıldızlar S.K. 78-48
10 Mart 16 09:30 Uşak Uşak Sportif S.K. Muğla Fethiye Belediye
11:00 Burdur Mücadele Spor Gençlik S.K. Kütahya  Seramik S.K.
12:30 Manisa Akhisar Belediye S.K. Denizli Yıldızlar S.K.
14:00 Aydın Ada Spor Kulubü Afyonkarahisar Zafer Koleji S.K.
15:30 Uşak  Uşak Sportif Burdur Mücadele S.G.
17:00 Muğla Fethiye Belediye S.K. Isparta Bölge S.K.
11 Mart 16 10:00 Manisa Akhisar Belediye S.K. Aydın Ada Spor Kulubü
11:30 Antalya Gelişim Gençlik S.K. Afyonkarahisar Zafer Koleji S.K.
13:30 Uşak  Uşak Sportif Isparta Bölge S.K.
15:00 Kütahya  Seramik S.K. Muğla Fethiye Belediye S.K.
12 Mart 16 11:00 A1 B1
MERKEZ KUZEY GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
KASTAMONU 8 Mart 16 10.00 Kastamonu Basketbol S.K. Samsun Maarif Basketbol S.K. 48-83  
12.00 Kırıkkale Kırıkkalegücü G.S.K. Sinop Yıldızları S.K. 77-43
14.00 Çorum Basketbol İhtisas S.K. Eskişehir Gelişim S.K. 48-71
9 Mart 16 10.00 Zonguldak Kdz. Ereğli Belediye SK Çorum Basketbol İhtisas S.K. 75-46
12.00 Kastamonu Basketbol S.K. Kırıkkale Kırıkkalegücü G.S.K. 65-56
14.00 Sinop Yıldızları S.K. Samsun Maarif Basketbol S.K. 29-90
10 Mart 16 10.00 Kastamonu Basketbol S.K. Sinop Yıldızları S.K.
12.00 Samsun Maarif Basketbol S.K. Kırıkkale Kırıkkalegücü G.S.K.
14.00 Zonguldak Kdz. Ereğli Belediye SK Eskişehir Gelişim S.K.
11 Mart 16 10.00 A1 B1
MERKEZ GÜNEY GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
ADANA 8 Mart 16 09:30 Konya Selçuklu Belediyesi S.K. Osmaniye Tempo 80 S.K. 75-68  
11:15 Niğde Gençlik ve S.K. Hatay Güney Akademi S.K. 63-59
13:00 Tarsus Amerikan Koleji S.K. Gaziantep Güney Eğitim Kurumları 64-40
14:45 Kayseri Uğur S.K. Nevşehir Gençlik Hizmetleri S.K. 91-36
16:30 K.K.T.C. Adana Çukurova Üniversitesi S.K. 58-80
9 Mart 16 09:30 Tarsus Amerikan Koleji S.K. Kayseri Uğur S.K. 78-39
11:15 Gaziantep Güney Eğitim Kurumları Nevşehir Gençlik Hizmetleri S.K. 102-36
13:00 Dulkadiroğlu Güreş S.K. Niğde Gençlik ve S.K. 61-56
14:45 Konya Selçuklu Belediyesi S.K. K.K.T.C. 64-63
16:30 Osmaniye Tempo 80 S.K. Adana Çukurova Üniversitesi S.K. 32-96
10 Mart 16 09:30 Dulkadiroğlu Güreş S.K. Hatay Güney Akademi S.K.
11:15 Konya Selçuklu Belediyesi S.K. Adana Çukurova Üniversitesi S.K.
13:00 K.K.T.C. Osmaniye Tempo 80 S.K.
14:45 Tarsus Amerikan Koleji S.K. Nevşehir Gençlik Hizmetleri S.K.
16:30 Kayseri Uğur S.K. Gaziantep Güney Eğitim Kurumları
11 Mart 16 11:00 C Grubu 1.si Grup 2.si X
13:00 A Grubu 1. si B Grubu 1. si Y
12 Mart 16 10:30 X Galibi Y Galibi
KUZEYDOĞU GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
SİVAS 8 Mart 16 10:00 Sivas Yolspor Kulübü Çaykur Rize S.K. 72-65  
11:30 Yeşil Giresun Belediyespor Trabzon S.K. 51-58
13:00 Iğdır Gençlik S.K. Ordu Egas Otel Açı Lisesi S.K. 50-84
9 Mart 16 10:00 Erzurum Gençlik S.K. Yeşil Giresun Belediyespor 88-73
11:30 Çaykur Rize S.K. Ordu Egas Otel Açı Lisesi S.K. 59-75
13:00 Iğdır Gençlik S.K. Sivas Yol S.K. 49-65
10 Mart 16 10:00 Iğdır Gençlik S.K. Çaykur Rize S.K.
11:30 Erzurum Gençlik S.K. Trabzon S.K.
13:00 Ordu Egas Otel Açı Lisesi S.K. Sivas Yol S.K.
11 Mart 16 12:00 A1 B1
GÜNEYDOĞU GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
MALATYA 8 Mart 16 10:00 Adıyaman Antik Perre S.K. Malatya Basketbol 52-85  
12:00 Hakkari Kayak Antrenörleri S.K. Siirt İktisas S.K. 18-76
14:00 S.Eyyubi Üniversitesi S.K. Tunceli Gençlik S.K. 81-37
16:00 Mardin Gençlerbirliği S.K. Batman Petrol S.K. 50-109
18:00 Bingöl Karate S.K. Van Tuşba SYDV G.S.K. 35-75
20:00 Elazığ Bahçelievler S.K. Urfa Gelişim S.K. 47-80
9 Mart 16 10:00 S. Eyyubi Üniversitesi S.K. Mardin Gençlerbirliği S.K. 101-42
11:30 Tunceli Gençlik S.K. Batman Petrol S.K. 42-64
13:00 Bingöl Karate S.K. Elazığ Bahçelievler S.K. 41-52
14:30 Van Tuşba SYDV G.S.K. Urfa Gelişim S.K. 41-70
16:00 Adıyaman Antik Perre S.K. Hakkari Kayak Antrenörleri S.K. 104-30
17:30 Malatya Basketbol Siirt İktisas S.K. 78-49
10 Mart 16 10:00 Bingöl Karate S.K. Urfa Gelişim S.K.
12:00 Elazığ Bahçelievler S.K. Van Tuşba SYDV G.S.K.
14:00 Adıyaman Antik Perre S.K. Siirt İktisas S.K.
16:00 Hakkari Kayak Antrenörleri S.K. Malatya Basketbol
18:00 S. Eyyubi Üniversitesi S.K. Batman Petrol S.K.
20:00 Mardin Gençlerbirliği S.K. Tunceli Gençlik S.K.
11 Mart 16 14:00 C Grubu 1.si Grup 2.si X
16:00 A Grubu 1. si B Grubu 1. si Y
12 Mart 16 12:00 X Galibi Y Galibi

  YILDIZ KIZLAR BÖLGE ŞAMPİYONASI 2. GÜN SONUÇLARI VE KALAN MAÇLAR

MARMARA GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
EDİRNE 8 Mart 16 10:00 Edirne Belediyesi Edirne Spor Ç.Kale Ümmühan Hatun İ.Ö.O. S.K 44-58  
12:00 Bandırma Basketbol G.S.K. Çerkezköy Belediye G.S.K. 50-49
14:00 Bursa Büyükşehir Belediye S.K. Sakarya Erenler Halk Eğitim Sk 65-32
16:00 Kocaeli Basket S.K. Düzce Belediyesi Gençlik Spor 36-56
9 Mart 16 09:30 Bursa Büyükşehir Belediye S.K. Kocaeli Basket S.K. 55-44
11:30 Düzce Belediyesi Gençlik Spor Sakarya Erenler Halk Eğitim Sk 71-35
13:30 Edirne Belediyesi Edirne Spor Bandırma Basketbol G.S.K. 35-54
15:30 Çerkezköy Belediye G.S.K. Ç.Kale Ümmühan Hatun İ.Ö.O.S.K 52-29
10 Mart 16 10:00 Edirne Belediyesi Edirne Spor Çerkezköy Belediye G.S.K.
12:00 Ç.Kale Ümmühan Hatun İ.Ö.O.S.K. Bandırma Basketbol G.S.K.
14:00 Bursa Büyükşehir Belediye S.K. Düzce Belediyesi Gençlik Spor
16:00 Sakarya Erenler Halk Eğitim S.K. Kocaeli Basket S.K.
11 Mart 16 11:00 A GRUBU 1. B.GRUBU 1.
EGE GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
ISPARTA 8 Mart 16 10:00 Isparta Bölge S.K. Manisa Turgutlu Belediye S.K. 26 – 62  
12:00 Aydın Doğa Kültür Koleji S.K. Muğla Marmaris Gençlik S.K. 35-51
14:00 Antalya Atatürk İlköğretim S.K. Afyon Çimento S.K. 93-49
16:00 Kütahya Pınar S.K. Denizli Basketbol S.K. 35-61
9 Mart 16 10:00 Antalya Atatürk İlköğretim S.K. Kütahya Pınar S.K. 105-46
12:00 Denizli Basketbol S.K. Afyon Çimento S.K. 58-33
14:00 Isparta Bölge S.K. Aydın Doğa Kültür Koleji S.K. 28-53
16:00 Muğla Marmaris Gençlik S.K. Manisa Turgutlu Belediye S.K. 45-56
10 Mart 16 10:00 Isparta Bölge S.K. Muğla Marmaris Gençlik S.K.
12:00 Manisa Turgutlu Belediye S.K. Aydın Doğa Kültür Koleji S.K.
14:00 Antalya Atatürk İlköğretim S.K. Denizli Basketbol S.K.
16:00 Afyon Çimento S.K. Kütahya Pınar S.K.
11 Mart 16 10:00 A GRUBU 1. B.GRUBU 1.
MERKEZ KUZEY GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
BOLU 8 Mart 16 10:00 Bartın Belediye S.K. Zonguldak Kdz. Ereğli Belediye S.K. 15-80  
12:00 Çorum İl Özel İdare S.K. Samsun Canik Belediye S.K. 47-82
14:00 Kastamonu Basketbol S.K. Sinop Yıldızları S.K. 56-75
9 Mart 16 10:00 Bartın Belediye S.K. Samsun Canik Belediye S.K. 35-73
12:00 Çorum İl Özel İdare S.K. Sinop Yıldızları S.K. 19-85
14:00 Kastamonu Basketbol S.K. Zonguldak Kdz. Ereğli Belediye S.K. 54-75
10 Mart 16 10:00 Bartın Belediye S.K. Sinop Yıldızları S.K.
12:00 Çorum İl Özel İdare S.K. Kastamonu Basketbol S.K.
14:00 Samsun Canik Belediye S.K. Zonguldak Kdz. Ereğli Belediye S.K.
11 Mart 16 10:00 Bartın Belediye S.K. Kastamonu Basketbol S.K.
12:00 Çorum İl Özel İdare S.K. Zonguldak Kdz. Ereğli Belediye S.K.
14:00 Sinop Yıldızları S.K. Samsun Canik Belediye S.K.
12 Mart 16 09:00 Bartın Belediye S.K. Çorum İl Özel İdaresi S.K.
11:00 Kastamonu Basketbol S.K. Samsun Canik Belediye S.K.
13:00 Sinop Yıldızları S.K. Karadeniz Ereğli S.K.
MERKEZ GÜNEY GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
OSMANİYE 8 Mart 16 10:00 Abdullah Gül Üniversitesi G.S.K. Antakya Güney G.S.K. 25-64  
12:00 As Kadirli G.S.K. Niğde Türk Telekom G.S.K. 65-69
14:00 Nevşehir Gençlik S.K. Dulkadiroğlu Güreş S.K. 50-52
16:00 Şehit Kamil Belediye S.K. Toroslar Belediyesi. S.K. 40-47
9 Mart 16 10:00 Abdullah Gül Üniversitesi G.S.K. Niğde Türk Telekom G.S.K. 53-49
12:00 Antakya Güney G.S.K. As Kadirli G.S.K. 78-39
14:00 Nevşehir Gençlik S.K. Toroslar Belediyesi. S.K. 19-35
16:00 Dulkadiroğlu Güreş S.K. Şehit Kamil Belediye S.K. 57-76
10 Mart 16 10:00 Abdullah Gül Üniversitesi G.S.K. As Kadirli G.S.K.
12:00 Niğde Türk Telekom G.S.K. Antakya Güney G.S.K.
14:00 Nevşehir Gençlik S.K. Şehit Kamil Belediye S.K.
16:00 Toroslar Belediyesi. S.K. Dulkadiroğlu Güreş S.K.
11 Mart 16 10:00 A GRUBU 1. B.GRUBU 1.
KUZEYDOĞU GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
RİZE 8 Mart 16 14:00 Egas Otel Açı Lisesi S.K. Pota Bordo Mavi S.K. 120 – 28 Egas Otel Açı Lisesi S.K.
GÜNEYDOĞU GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
MALATYA 8 Mart 16 10:00 Şanlıurfa D.S.İ. S.K. Van Tuşba SYDV G.S.K. 16-85  
12:00 Batman Eğitim S.K. Malatya Konak Akademi S.K. 48-61
9 Mart 16 10:00 D. Siverekliler Derneği S.K. Malatya Konak Akademi S.K. 69-39
12:00 Şanlıurfa D.S.İ. S.K. Batman Eğitim S.K. 28-73
10 Mart 16 10:00 Van Tuşba SYDV G.S.K. Batman Eğitim S.K.
12:00 D. Siverekliler Derneği S.K. Şanlıurfa D.S.İ. S.K.
11 Mart 16 10:00 Malatya Konak Akademi S.K. Şanlıurfa D.S.İ. S.K.
12:00 Van Tuşba SYDV G.S.K. D. Siverekliler Derneği S.K.
12 Mart 16 10:00 Batman Eğitim S.K. D. Siverekliler Derneği S.K.
12:00 Malatya Konak Akademi S.K. Van Tuşba SYDV G.S.K.
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...