Uni Altyapı Ligi’nden Önemli Anlaşma

UAL – Uni Altyapı Ligi Üst Yönetimi 2017 – 2018 sezonunun ilk haftası geride kalırken önemli bir anlaşmaya imza attı. 

Bu sezon üçüncü kez gerçekleştirilecek olan Uni Altyapı Ligi’nde gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 4 Kasım 2017 Cumartesi itibariyle sezonu açacak olan UAL, istatistik konusunda önemli bir anlaşmaya imza attı. Bir süredir İspanyol NBN 23 şirketiyle görüşme halinde olan Uni Altyapı Ligi Üst Yönetimi, Türkiye’de bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Yapılan anlaşma neticesinde Türkiye’de ilk kez alt yaş gruplarında detaylı istatistik yönetimi yapılmış olacak.

DETAYLI VE CANLI İSTATİSTİK

Uluslararası bir firma olan ve Real Madrid, Valencia, İspanya Basketbol Federasyonu gibi önemli kuruluşlarla iş birliği yapan NBN 23 ile yapılan bu anlaşma Uni Altyapı Ligi karşılaşmalarına farklı bir boyut getirecek. Sporcular sahada mücadele ederken sergiledikleri performanslar online olarak takip edilebilecek. Sadece sayı istatistiği değil A Takım seviyesinde görebileceğiniz hemen hemen tüm verilere ulaşma imkanı bulacaksınız.

Bu önemli anlaşma sayesinde antrenör, veli ve oyuncular eşsiz bir deneyim yaşama fırsatı bulacak. Antrenörler hem kendi takımları, hem de rakipleri hakkında bilgi sahibi olma şansına erişecek. Velilerimiz ise çocuklarının performanslarını istedikleri zaman takip edebilecek.

Kaynak: unialtyapiligi.com

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...