Uni Altyapı Ligi’nde Yeni Sezon Heyecanı Artıyor

Unibasket Spor Kulübü organizatörlüğünde düzenlenen Uni Altyapı Ligi üçüncü sezonu için geri sayımına devam ederken yeni bir video yayınlandı.

Türkiye’nin deneyimli basketbol kulüplerinden Unibasket’in organizatörlüğünde iki yıl önce hayata geçen UAL, üçüncü sezonu için artık günleri sayıyor. Geçtiğimiz günlerde lig yönetiminden yapılan açıklamada, ligde yeni sezonda yer alacak birçok yenilik ve organizasyonla ilgili önemli detaylar paylaşılmıştı.

Ekim ayı içerisinde başlaması planlanan Uni Altyapı Ligi için henüz katılımcı takımlar ve net başlangıç tarihi açıklanmasa da bugün yayınlanan bir videoyla yeni sezonun heyecanı bir kez daha yaşatıldı.

Uni Altyapı Ligi Yeni Sezona Birçok Yenilikle Başlayacak

Şu anda yapım aşamasında olan organizasyonun resmi web sitesi yeni sezonla birlikte yepyeni yüzüyle yayın hayatına başlayacak ve bu ligi takip edenler tüm maçların detaylarına ve istatistiklerine tek bir adresten kolayca ulaşabilecekler. Lig yönetiminin 6 Ekim’de gerçekleştireceği toplantıyla birlikte organizasyonun başlangıç tarihi ve diğer detaylarının da netleşmesi bekleniyor.

Toplantı ile ilgili yapılan duyuruda şu açıklamalar yer aldı:

2017 – 2018 Sezonu UAL Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı” 6 Ekim Cuma günü saat 10.30 da TED Rönesans Koleji UAL Ofisi’ nde yapılacaktır. Katılması planlanan kulüplerimizin yönetici ve teknik direktörlerinin (uygulama ve kurallara ilişkin önemli hususlar içeren) ilk toplantıda mutlaka bulunmaları önem arz etmektedir.

(Ayrıntılı Bilgi ve Başvuru UAL Lig Koordinatörü Sencer Özkal GSM : 0537 524 67 57)

Uni Altyapı Ligi

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...