U18 Kızlar Türkiye Şampiyonası Yarı Finali’nde Üçüncü Gün Tamamlandı

Türkiye Şampiyonası’na gidecek takımların belli olacağı U18 Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası Yarı Finalleri’nde üçüncü gün geride kaldı.

1, 2, 3, 4, 5 ve 6. Bölgelerin Bölge Şampiyonalarını birinci ve ikinci sırada tamamlayan toplam 12 takım ile 7. ve 8. bölgelerden belirlenen kontenjanlara göre takımların katıldığı Yarı Finaller’de heyecan başladı. 4-8 Nisan tarihleri arasında Muğla’da düzenlenecek olan U18 Kızlar Türkiye Şampiyonası Yarı Finali’nde altı (6) takımlı dört (4) grupta (A,B,C,D) takımlar mücadele ediyor. 5 gün sürecek olan turnuvada, (en az) iki salonda tek devreli lig usulü grup maçları tamamlandıktan sonra, her grubu ilk iki sırada tamamlayan takımlar Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazanırlar.

A GRUBU
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
04 Nisan 2017 Salı
10:00
KTS7 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 72 31 ERYAMAN YILDIZLARI
04 Nisan 2017 Salı
12:00
KTS3 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU POLİSGÜCÜ 64 51 TED DİYARBAKIR
04 Nisan 2017 Salı
14:00
KTS2 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU ADANA ASKİ 48 63 RİZE BELEDİYE
05 Nisan 2017 Çarşamba
09:00
KTS14 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU TED DİYARBAKIR 35 82 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
05 Nisan 2017 Çarşamba
10:45
KTS15 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU RİZE BELEDİYE 57 33 POLİSGÜCÜ
05 Nisan 2017 Çarşamba
12:30
KTS17 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU ERYAMAN YILDIZLARI 44 52 ADANA ASKİ
06 Nisan 2017 Perşembe
10:00
KTS26 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 85 64 RİZE BELEDİYE
06 Nisan 2017 Perşembe
12:00
KTS28 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU POLİSGÜCÜ 50 55 ADANA ASKİ
06 Nisan 2017 Perşembe
14:00
KTS27 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU TED DİYARBAKIR 45 35 ERYAMAN YILDIZLARI
07 Nisan 2017 Cuma
10:00
KTS38 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU ADANA ASKİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
07 Nisan 2017 Cuma
12:00
KTS39 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU ERYAMAN YILDIZLARI POLİSGÜCÜ
07 Nisan 2017 Cuma
14:00
KTS40 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU RİZE BELEDİYE TED DİYARBAKIR
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 239 130 0 0 6
2 RİZE BELEDİYE 3 2 1 184 166 2 0 5
3 ADANA ASKİ 3 2 1 155 157 1 0 5
4 POLİSGÜCÜ 3 1 2 147 163 2 0 4
5 TED DİYARBAKIR 3 1 2 131 181 1 0 4
6 ERYAMAN YILDIZLARI 3 0 3 110 169 0 0 3
B GRUBU
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
04 Nisan 2017 Salı
16:00
KTS4 B MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 75 41 BEŞİRİ SPOR
04 Nisan 2017 Salı
18:00
KTS6 B MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU BATI MAKİNA SANAYİ SPOR 66 31 KOCAELİ BASKET
05 Nisan 2017 Çarşamba
14:15
KTS16 B MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU BEŞİRİ SPOR 43 95 GALATASARAY
05 Nisan 2017 Çarşamba
16:00
KTS18 B MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU KOCAELİ BASKET 54 86 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
06 Nisan 2017 Perşembe
16:00
KTS29 B MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU GALATASARAY 89 39 KOCAELİ BASKET
06 Nisan 2017 Perşembe
18:00
KTS30 B MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 61 47 BATI MAKİNA SANAYİ SPOR
07 Nisan 2017 Cuma
16:00
KTS41 B MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU BATI MAKİNA SANAYİ SPOR GALATASARAY
07 Nisan 2017 Cuma
18:00
KTS43 B MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU KOCAELİ BASKET BEŞİRİ SPOR
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 222 142 0 0 6
2 GALATASARAY 2 2 0 184 82 0 0 4
3 BATI MAKİNA SANAYİ SPOR 2 1 1 113 92 2 0 3
4 KOCAELİ BASKET 3 0 3 124 241 1 0 3
5 BEŞİRİ SPOR 2 0 2 84 170 0 0 2
C GRUBU
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
04 Nisan 2017 Salı
10:00
KTS9 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU FENERBAHÇE 78 54 AS KADİRLİ
04 Nisan 2017 Salı
12:00
KTS10 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 56 53 HATAY BŞB.
04 Nisan 2017 Salı
14:00
KTS8 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU BAYRAMPAŞA SANCAK 60 83 DÜZCE BELEDİYE
05 Nisan 2017 Çarşamba
10:00
KTS20 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU HATAY BŞB. 45 79 FENERBAHÇE
05 Nisan 2017 Çarşamba
12:00
KTS21 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU DÜZCE BELEDİYE 75 54 T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER
05 Nisan 2017 Çarşamba
14:00
KTS23 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU AS KADİRLİ 76 45 BAYRAMPAŞA SANCAK
06 Nisan 2017 Perşembe
10:00
KTS34 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU HATAY BŞB. 68 65 AS KADİRLİ
06 Nisan 2017 Perşembe
12:00
KTS33 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 58 51 BAYRAMPAŞA SANCAK
06 Nisan 2017 Perşembe
14:00
KTS32 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU FENERBAHÇE 78 64 DÜZCE BELEDİYE
07 Nisan 2017 Cuma
10:00
KTS44 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU BAYRAMPAŞA SANCAK FENERBAHÇE
07 Nisan 2017 Cuma
12:00
KTS45 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU AS KADİRLİ T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER
07 Nisan 2017 Cuma
14:00
KTS46 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU DÜZCE BELEDİYE HATAY BŞB.
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 FENERBAHÇE 3 3 0 235 163 0 0 6
2 DÜZCE BELEDİYE 3 2 1 222 192 2 0 5
3 T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 3 2 1 168 179 1 0 5
4 HATAY BŞB. 3 1 2 166 200 2 0 4
5 AS KADİRLİ 3 1 2 195 191 1 0 4
6 BAYRAMPAŞA SANCAK 3 0 3 156 217 0 0 3
D GRUBU
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
04 Nisan 2017 Salı
16:00
KTS12 D MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. 65 39 TED MERSİN KOLEJİ
04 Nisan 2017 Salı
18:00
KTS13 D MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU BOTAŞ 78 62 CANİK BELEDİYE
05 Nisan 2017 Çarşamba
16:00
KTS22 D MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU TED MERSİN KOLEJİ 35 73 BEŞİKTAŞ
05 Nisan 2017 Çarşamba
18:00
KTS24 D MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU CANİK BELEDİYE 46 53 MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD.
06 Nisan 2017 Perşembe
16:00
KTS35 D MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU BEŞİKTAŞ 100 41 CANİK BELEDİYE
06 Nisan 2017 Perşembe
18:00
KTS36 D MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. 52 57 BOTAŞ
07 Nisan 2017 Cuma
16:00
KTS47 D MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU BOTAŞ BEŞİKTAŞ
07 Nisan 2017 Cuma
18:00
KTS49 D MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU CANİK BELEDİYE TED MERSİN KOLEJİ
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. 3 2 1 170 142 0 0 5
2 BEŞİKTAŞ 2 2 0 173 76 0 0 4
3 BOTAŞ 2 2 0 135 114 0 0 4
4 CANİK BELEDİYE 3 0 3 149 231 0 0 3
5 TED MERSİN KOLEJİ 2 0 2 74 138 0 0 2
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...