U18 Kızlar Türkiye Şampiyonası Yarı Finali Başladı

Türkiye Şampiyonası’na gidecek takımların belli olacağı U18 Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası Yarı Finalleri’nde ilk gün geride kaldı.

1, 2, 3, 4, 5 ve 6. Bölgelerin Bölge Şampiyonalarını birinci ve ikinci sırada tamamlayan toplam 12 takım ile 7. ve 8. bölgelerden belirlenen kontenjanlara göre takımların katıldığı Yarı Finaller’de heyecan başladı. 4-8 Nisan tarihleri arasında Muğla’da düzenlenecek olan U18 Kızlar Türkiye Şampiyonası Yarı Finali’nde altı (6) takımlı dört (4) grupta (A,B,C,D) takımlar mücadele ediyor. 5 gün sürecek olan turnuvada, (en az) iki salonda tek devreli lig usulü grup maçları tamamlandıktan sonra, her grubu ilk iki sırada tamamlayan takımlar Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazanırlar.

A GRUBU
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
04 Nisan 2017 Salı
10:00
KTS7 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 72 31 ERYAMAN YILDIZLARI
04 Nisan 2017 Salı
12:00
KTS3 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU POLİSGÜCÜ 64 51 TED DİYARBAKIR
04 Nisan 2017 Salı
14:00
KTS2 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU ADANA ASKİ 48 63 RİZE BELEDİYE
05 Nisan 2017 Çarşamba
09:00
KTS14 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU TED DİYARBAKIR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
05 Nisan 2017 Çarşamba
10:45
KTS15 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU RİZE BELEDİYE POLİSGÜCÜ
05 Nisan 2017 Çarşamba
12:30
KTS17 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU ERYAMAN YILDIZLARI ADANA ASKİ
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 1 1 0 72 31 0 0 2
2 RİZE BELEDİYE 1 1 0 63 48 0 0 2
3 POLİSGÜCÜ 1 1 0 64 51 0 0 2
4 TED DİYARBAKIR 1 0 1 51 64 0 0 1
5 ADANA ASKİ 1 0 1 48 63 0 0 1
6 ERYAMAN YILDIZLARI 1 0 1 31 72 0 0 1
B GRUBU
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
04 Nisan 2017 Salı
16:00
KTS4 B MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 75 41 BEŞİRİ SPOR
04 Nisan 2017 Salı
18:00
KTS6 B MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU BATI MAKİNA SANAYİ SPOR 66 31 KOCAELİ BASKET
05 Nisan 2017 Çarşamba
14:15
KTS16 B MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU BEŞİRİ SPOR GALATASARAY
05 Nisan 2017 Çarşamba
16:00
KTS18 B MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU KOCAELİ BASKET ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 BATI MAKİNA SANAYİ SPOR 1 1 0 66 31 0 0 2
2 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 1 1 0 75 41 0 0 2
3 BEŞİRİ SPOR 1 0 1 41 75 0 0 1
4 KOCAELİ BASKET 1 0 1 31 66 0 0 1
5 GALATASARAY 0 0 0 0 0 0 0 0
C GRUBU
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
04 Nisan 2017 Salı
10:00
KTS9 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU FENERBAHÇE 78 54 AS KADİRLİ
04 Nisan 2017 Salı
12:00
KTS10 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 56 53 HATAY BŞB.
04 Nisan 2017 Salı
14:00
KTS8 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU BAYRAMPAŞA SANCAK 60 83 DÜZCE BELEDİYE
05 Nisan 2017 Çarşamba
10:00
KTS20 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU HATAY BŞB. FENERBAHÇE
05 Nisan 2017 Çarşamba
12:00
KTS21 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU DÜZCE BELEDİYE T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER
05 Nisan 2017 Çarşamba
14:00
KTS23 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU AS KADİRLİ BAYRAMPAŞA SANCAK
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 FENERBAHÇE 1 1 0 78 54 0 0 2
2 DÜZCE BELEDİYE 1 1 0 83 60 0 0 2
3 T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 1 1 0 56 53 0 0 2
4 HATAY BŞB. 1 0 1 53 56 0 0 1
5 BAYRAMPAŞA SANCAK 1 0 1 60 83 0 0 1
6 AS KADİRLİ 1 0 1 54 78 0 0 1
D GRUBU
04 Nisan 2017 Salı
16:00
KTS12 D MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. 65 39 TED MERSİN KOLEJİ
04 Nisan 2017 Salı
18:00
KTS13 D MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU BOTAŞ 78 62 CANİK BELEDİYE
05 Nisan 2017 Çarşamba
16:00
KTS22 D MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU TED MERSİN KOLEJİ BEŞİKTAŞ
05 Nisan 2017 Çarşamba
18:00
KTS24 D MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU CANİK BELEDİYE MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD.
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. 1 1 0 65 39 0 0 2
2 BOTAŞ 1 1 0 78 62 0 0 2
3 CANİK BELEDİYE 1 0 1 62 78 0 0 1
4 TED MERSİN KOLEJİ 1 0 1 39 65 0 0 1
5 BEŞİKTAŞ 0 0 0 0 0 0 0 0
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...